Strona główna » Wojtek Cugowski z zespołem powraca na scenę Grójeckiego Ośrodka Kultury

Wojtek Cugowski z zespołem powraca na scenę Grójeckiego Ośrodka Kultury

przez Redakcja GminaWarka.pl
16 wyświetlenia

Wspaniałe wieści dla miłośników dobrej muzyki! Wojtek Cugowski wraz ze swoim zespołem powraca na scenę Grójeckiego Ośrodka Kultury, aby ponownie zachwycić swoją sztuką muzyczną. Koncert odbędzie się w piątek, 8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej GOK. Po sukcesie kameralnego koncertu z listopada zeszłego roku, Wojtek tym razem zaprasza na pełną energii i emocji scenicznych występ, który będzie dedykowany kobietom z okazji ich święta!

„Wojtek Cugowski z zespołem” to gwarancja najwyższej jakości muzycznej rozrywki, podróż do świetnie dopracowanych dźwięków połączonych z wyjątkowym wokalem i charyzmą frontmana. Wojtek, znakomity wokalista, świetnie balansuje pomiędzy stylowym rockiem a bluesowymi klimatami, prezentując mistrzowskie gitarowe riffy w towarzystwie rasowego groove’u, którym dbają instrumentaliści z zespołu Bracia. Niezwykłe połączenie muzycznej klasy z rockową energią wieloletnich scenicznych przyjaciół gwarantuje koncerty na najwyższym poziomie, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych melomanów.

Bilety w cenie 30 zł można nabywać online poprzez stronę https://www.kupbilecik.pl/…/Gr%C3%B3jec/Wojtek+Cugowski/, a także stacjonarnie w sekretariacie GOK od wtorku, 30 stycznia 2024 roku, w godzinach 8:00 – 16:00. Nie przegap okazji, aby doświadczyć niesamowitego koncertu Wojtka Cugowskiego z zespołem na żywo!

You may also like