Strona główna » Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie – Ekstremalna Droga Krzyżowa w Warce

Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie – Ekstremalna Droga Krzyżowa w Warce

przez Redakcja GminaWarka.pl
25 wyświetlenia

Zapraszamy do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w Warce – Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. To nie tylko wyjątkowa okazja do refleksji, ale także możliwość odkrycia siły i determinacji w sobie.

Historia Karola Wojtyły, którego życie było pełne trudności i strat, staje się inspiracją dla wszystkich, którzy czują się przytłoczeni przez życiowe wyzwania. Ekstremalna Droga Krzyżowa oferuje niepowtarzalną okazję do spojrzenia na własne życie z nowej perspektywy i zdobycia motywacji do dalszej walki.

Co to jest Ekstremalna Droga Krzyżowa?

To niezwykła trasa o długości co najmniej 40 km, prowadząca przez lasy, wioski i pola. Odbywa się nocą, w ciszy i skupieniu, z wyjątkowymi rozważaniami towarzyszącymi uczestnikom w ich duchowej podróży. Tegoroczna edycja wareckiej EDK rozpocznie się 15 marca wieczorem z Kościoła Matki Bożej Szkaplerznej w Warce, a zapisy można dokonywać na stronie www.edk.org.pl (rejon Warka).

Uczestnicy EDK ponoszą pełną odpowiedzialność za swoją wyprawę i zobowiązani są poinformować bliskich o planach oraz przygotować się odpowiednio do trasy. Warto zabrać ze sobą prowiant, latarkę, ciepłe ubrania i wygodne buty, by jak najlepiej przygotować się do wyzwania.

Informacje praktyczne:

  • Termin: 15 marca 2024 roku, rozpoczęcie Mszą Św. o godzinie 19:15
  • Początek i koniec trasy: Kościół Matki Bożej Szkaplerznej w Warce
  • Trasa: co najmniej 40 km
  • Rejestracja na stronie www.edk.org.pl (rejon Warka)

Dołącz do naszej wyjątkowej podróży i odkryj siłę swojej wiary na Ekstremalnej Drodze Krzyżowej!

You may also like