Strona główna » Praktyki studenckie w Stowarzyszeniu W.A.R.K.A.

Praktyki studenckie w Stowarzyszeniu W.A.R.K.A.

przez Redakcja GminaWarka.pl
37 wyświetlenia

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. we współpracy z Federacją Mazowia zaprasza studentów uczelni warszawskich do udziału w projekcie „Praktyki społecznie użyteczne”. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje kompetencje zawodowe i zdobyć cenne doświadczenie w praktyce.

Obecnie poszukiwane są dwie osoby do biura Stowarzyszenia: asystent/asystentka ds. administracyjnych oraz asystent/asystentka ds. marketingu. Warunkiem uczestnictwa w praktykach jest posiadanie statusu studenta uczelni warszawskiej. Oczekuje się także otwartości, gotowości do działania i nauki.

Praktyki odbywać się będą stacjonarnie, w siedzibie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. w Warce, ul. Warszawska 45, w łącznym wymiarze 70 godzin. Aby wziąć udział w praktykach, wystarczy zgłosić się do Stowarzyszenia poprzez e-mail: biuro@stowarzyszeniewarka.pl lub telefonicznie pod numerem 504 968 412.

W ramach praktyk studenci będą mieli zapewnioną opiekę koordynatora. Szczegółowe informacje dotyczące zasad programu dostępne są na stronie internetowej www.spolecznieuzyteczne.pl.

Projekt „Praktyki społecznie użyteczne” jest częścią inicjatywy „Przyszłość w PESach – włączanie ekonomii społecznej w proces kształcenia studentów”, realizowanej przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Federację Mazowia. Projekt finansowany jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Fot. Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

You may also like