Strona główna » Bezpłatna mammografia w Warce – Badanie dla Zdrowia Kobiet

Bezpłatna mammografia w Warce – Badanie dla Zdrowia Kobiet

przez Redakcja GminaWarka.pl
13 wyświetlenia

Dla kobiet z Warki i okolicznych miejscowości, 19 lutego 2024 roku odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne. Wydarzenie zorganizowane zostanie przy Centrum Sportu i Rekreacji, zlokalizowanym przy ulicy Warszawskiej 45 w Warce.

Mammografia jest kluczowym badaniem w profilaktyce i wczesnym wykrywaniu raka piersi. Regularne wykonywanie tego badania może znacząco zwiększyć szanse na wyleczenie choroby, gdy zostanie ona wykryta we wczesnym stadium.

Badanie będzie przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny, a jego celem jest zapewnienie kobietom dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. To doskonała okazja, aby dbać o swoje zdrowie i świadomie podejmować działania profilaktyczne.

Kobiety zainteresowane udziałem w bezpłatnej mammografii mogą się zgłaszać bezpośrednio na miejscu, w dniu wydarzenia. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, która może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia i życia.