Strona główna » Nowy Plac Zabaw już wkrótce dostępny dla mieszkańców Gminy Góra Kalwaria!

Nowy Plac Zabaw już wkrótce dostępny dla mieszkańców Gminy Góra Kalwaria!

przez Redakcja GminaWarka.pl
70 wyświetlenia
Plac zabaw w Górze Kalwarii

Wspaniała wiadomość dla wszystkich mieszkańców gminy Góra Kalwaria! Już za tydzień, wraz z nadejściem pierwszego marca, będzie można korzystać z największego i najnowocześniejszego placu zabaw i rekreacji w okolicy Góry Kalwarii! Po długim oczekiwaniu mamy zaszczyt ogłosić, że otwarcie obiektu nastąpi wkrótce. Gmina Góra Kalwaria prosi jednak o jeszcze trochę cierpliwości, ponieważ muszą upewnić się, że wszystkie urządzenia są w pełni bezpieczne i gotowe do użytku.

W ostatnim tygodniu prace trwały nieustannie, aby każde z kilkudziesięciu urządzeń, w tym imponujące 12-metrowe linarium, zostało odpowiednio oznakowane i przygotowane do bezpiecznego użytkowania. Nie zostało zapomniane także o dokładnym sprzątaniu terenu po sezonie zimowym, aby zapewnić najlepsze warunki dla naszych użytkowników.

Chociaż formalne odebranie obiektu miało miejsce już 17 listopada zeszłego roku, pora zimowa nie była sprzyjająca dla zaproszenia do bezpiecznego korzystania z urządzeń. Jednakże wraz ze zbliżającą się wiosną i poprawiającymi się warunkami atmosferycznymi, nie będzie trzeba czekać dłużej z otwarciem!

Nowy park rekreacji i zabawy, zlokalizowany naprzeciwko Ośrodka Kultury, będzie codziennie doglądany i sprzątany przez Grupę Utrzymania Terenów Publicznych z Administracji Budynków Komunalnych. Ważne też, żeby każdy korzystający dbał o plac zabaw, a w przypadku zauważenia zagrożenia dla bezpieczeństwa, niezwłocznie kontaktował się pod numerem telefonu 787 924 455.

Zatem, w imieniu Gminy Góry Kalwarii serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego placu zabaw już 1 marca! Bądźcie gotowi na mnóstwo radości, zabawy i wspaniałych wspomnień!

You may also like