Strona główna » Muzyczny Dzień Kobiet w Warce z zespołem Zakopower – 8 marca

Muzyczny Dzień Kobiet w Warce z zespołem Zakopower – 8 marca

przez Dworek Na Długiej
173 wyświetlenia

„Dzień kobiet” to piękne święto – panie obdarowane kwiatami, niosące na ustach szeroki uśmiech są niczym żywy zwiastun nadchodzącej wiosny. Panowie w ten dzień niezwykle szarmanccy robią wszystko, aby uczynić ten dzień jak najbardziej wyjątkowym.

Przed pandemią w Warce gościliśmy wspaniałych artystów, którzy śpiewali dla pań – „Golec uOrkiestra”, „De Mono”, Bogusław Morka czy Michał Bajor. W ubiegłym roku po trudnym okresie lockdownu Muzyczny Dzień Kobiet wrócił do kalendarza imprez z wystąpieniem zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”.

Tego roku Samorząd Warki wspólnie z Centrum Sportu i Rekreacji, Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej” i obchodzącym w tym roku jubileusz 25-lecia Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Warce zapraszają na koncert zespołu „Zakopower”. Podczas występu usłyszymy m.in. takie hity jak: „Boso”, „Chwila”, „Kiebyś Ty”. Zespół aktualnie promuje swoją najnowszą płytę „Widzialne | Niewidzialne” na której gościnnie zaśpiewali Nosowska, Igor Herbut, Ralph Kaminski, Bela Komoszyńska.

Koncert odbędzie się 8 marca 2024 r. (piątek) w dwóch turach o godz. 17:00 oraz o 20:30 w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji. Wstęp tylko z zaproszeniem, które można odebrać bezpłatnie w Urzędzie Miejskim w Warce od wtorku 27 lutego od godz. 9:00. UWAGA – Ilość miejsc ograniczona.

Na „Muzyczny Dzień Kobiet” zapraszają:

Samorząd Warki, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”.

Partnerem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Warki.

You may also like