Strona główna » Zebranie sprawozdawcze i przekazanie ambulansu dla OSP Michalczew

Zebranie sprawozdawcze i przekazanie ambulansu dla OSP Michalczew

przez Redakcja GminaWarka.pl
232 wyświetlenia

W miniony piątek, 23 lutego, odbyło się wyjątkowe wydarzenie w Ochotniczej Straży Pożarnej w Michalczewie. Podczas walnego zebrania sprawozdawczego, w którym uczestniczyli liczni goście, nastąpiło oficjalne przekazanie ambulansu dla tej jednostki.

W spotkaniu wzięli udział członkowie OSP, a także znaczący przedstawiciele lokalnych władz i instytucji. Wśród gości znaleźli się Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak, Inspektor Państwowej Straży Pożarnej Komendy Powiatowej w Grójcu Michał Kołacz oraz wielu innych zasłużonych działaczy społecznych.

Podczas zebrania zarząd OSP Michalczew otrzymał absolutorium, co stanowiło wyraz uznania dla dotychczasowej pracy i zaangażowania druhów. Burmistrz Warki, w swoim przemówieniu, wyraził podziękowania za ich ciężką pracę oraz życzył im dalszych sukcesów w nowym roku.

Jednym z najważniejszych momentów tego wydarzenia było przekazanie samochodu pogotowia ratunkowego. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na czele z Marszałkiem Adamem Struzikiem i Radnym Leszkiem Przybytniakiem, OSP Michalczew otrzymała ambulans Renault Master z 2015 roku, będący w zasobach Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” w Warszawie.

Przekazany samochód oraz dodatkowy sprzęt medyczny znacząco podniosą jakość świadczonej pomocy przez druhów z OSP Michalczew, umożliwiając jeszcze skuteczniejsze działania w sytuacjach zagrożenia.

To wyjątkowe wydarzenie było również okazją do podziękowania za dobrą współpracę między OSP Michalczew a Samorządem Województwa Mazowieckiego, która przyczyniła się do pozytywnych zmian na rzecz lokalnej społeczności.

Dzięki takim inicjatywom i zaangażowaniu różnych instytucji i organizacji, nasza gmina rozwija się i staje się jeszcze bezpieczniejszym miejscem do życia dla wszystkich mieszkańców.

Fot. FB Gmina Warka

You may also like