Strona główna » Wernisaż wystawy malarstwa Julity Rajkowskiej

Wernisaż wystawy malarstwa Julity Rajkowskiej

przez Dworek Na Długiej
35 wyświetlenia

W piątek, 7 czerwca o godz. 18 w „Dworku na Długiej” odbędzie się ostatni w tym sezonie artystycznym wernisaż. Swoje malarstwo zaprezentuje Julita Rajkowska.

Julita Rajkowska jest plastykiem, pedagogiem i animatorem kultury. Od 2000 roku należy do „Twórczej Grupy Piaseczno”. Studnia ze sztuki i plastyki ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim, studia z pedagogiki kulturoznawczej z animacją w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. Wykształcenie i swoje zainteresowania w dziedzinie sztuki łączy z pracą pedagogiczną jako nauczyciel plastyki. Bierze udział w plenerach malarskich i wystawach zbiorowych Grupy, wystawia również indywidualnie w kraju i za granicą. Prace artystki znajdują się w muzeach oraz zbiorach prywatnych w kraju i za granicą (Francja, Belgi, Luksemburg).

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 5 lipca 2024 r. w godzinach pracy „Dworku na Długiej”.

You may also like