Strona główna » Urząd KNF – zaproszenie na webinarium CEDUR dla seniorów – 24.04.2024 r.

Urząd KNF – zaproszenie na webinarium CEDUR dla seniorów – 24.04.2024 r.

przez Redakcja GminaWarka.pl
67 wyświetlenia

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) serdecznie zaprasza seniorów oraz ich opiekunów na specjalne webinarium online „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja”. To wyjątkowe wydarzenie jest częścią projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR i realizowane we współpracy z Komendą Główną Policji.

Kiedy i Gdzie?

Webinarium odbędzie się online 24 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00-12:30.

Rejestracja na Webinarium

Rejestracja na webinarium CEDUR jest możliwa poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest online. Formularz będzie aktywny do dnia wydarzenia. Osoby, które zarejestrują się w dniu webinarium, otrzymają potwierdzenie uczestnictwa oraz zaproszenie na spotkanie na bieżąco.

Czego Dotyczy Webinarium?

Głównym celem spotkania online jest zwiększenie świadomości seniorów oraz ich opiekunów na temat aktualnych zagrożeń związanych z działalnością cyberprzestępców. Uczestnicy dowiedzą się, jak chronić swoje dane i środki finansowe w sieci oraz jak bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej.

Jak Uczestniczyć w Webinarium?

Aby wziąć udział w webinarium, konieczne jest posiadanie stabilnego łącza internetowego. Uczestnicy mają możliwość udziału w spotkaniu poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex. Po potwierdzeniu uczestnictwa zostaną przesłane szczegółowe informacje techniczne oraz zaproszenie na spotkanie.

Udział jest Bezpłatny

Udział w webinarium jest całkowicie bezpłatny.

Bezpieczeństwo w Internecie, zwłaszcza w kontekście bankowości elektronicznej, to kluczowy temat dla seniorów i ich opiekunów. Dlatego Urząd Komisji Nadzoru Finansowego wraz z Komendą Główną Policji organizują specjalne webinarium, które ma na celu zwiększenie świadomości seniorów w zakresie zagrożeń związanych z cyberprzestępczością. Zachęcamy do udziału w tym ważnym spotkaniu i do zapoznania się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej.

You may also like