Strona główna » Strefa Kobiet i warsztaty florystyczne

Strefa Kobiet i warsztaty florystyczne

przez Dworek Na Długiej
22 wyświetlenia

W środę, 5 czerwca o godz. 18:00 po raz kolejny spotkamy się w „Dworku na Długiej” w ramach projektu „Strefa Kobiet”, tym razem na warsztatach florystycznych.

To idealny moment na tego typu działanie – w ogrodach, na łąkach i polach kwitnie mnóstwo kwiatów. Nic nie działa tak kojąco i odstresowująco jak właśnie praca z kwiatami. Ich kolory, zapach i możliwość tworzenia nieskończonej ilości kompozycji daje mnóstwo radości.

Każda z Pań będzie mogła wykonać swój wymarzony bukiet lub inną kompozycję kwiatową. W związku z tym prosimy o zabranie ze sobą kwiatów oraz akcesoriów do pracy z nimi (tasiemki, sekatory, wstążki itp.). Ideą naszych spotkań jest współpraca i wzajemna pomoc, dlatego dzielmy się i wymieniamy tym co przyniesiemy. Efekt na pewno będzie zniewalający!

Po dużym sukcesie ostatnich spotkań jesteśmy zmuszeni wprowadzić zapisy na kolejne spotkania. Jest to podyktowane ograniczonym miejscem i pracą warsztatową. Zależy nam, aby uczestniczki czuły się komfortowo i miały przestrzeń do tworzenia.

Zapisy pod numerem telefonu 793-800-142 w godzinach pracy Dworku na Długiej.

You may also like