Strona główna » Koncert sekcji wokalnej Dworku na zakończenie roku artystycznego

Koncert sekcji wokalnej Dworku na zakończenie roku artystycznego

przez Dworek Na Długiej
12 wyświetlenia

28 maja sekcja wokalna działająca w „Dworku na Długiej” pod kierownictwem Katarzyny Ambroży zakończyła rok artystyczny wyjątkowym koncertem. 16 uczniów wykonało piosenki, które były „szlifowane” pod czujnym okiem instruktorki w ostatnim czasie. Część wykonawców zaśpiewało piosenki dla swoich mam. Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy zaśpiewali utwór pt. „Małe rzeczy”.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki. Po 8 miesiącach nauki i doskonalenia swojego głosu podopieczni instruktorki Katarzyny Ambroży wykonali przygotowane piosenki z niezwykłą starannością. Wykorzystali wszystkie wskazówki przekazane przez instruktorkę, aby zaśpiewać jak najlepiej. Podczas koncertu wystąpili: Cezary Wdowczyk „Na niebie”, Maja Woźniak „Dom”, Zuzanna Gałkowska „Jesteś mamo skarbem mym”, Nikola Zalewska „Zamigotał świat”, Carmen Strzelczyk „Wiosenny bez”, Marysia Podsiadła „Kocham Cię, Ti amo…”, Agata Szybowska „Nie ma jak u mamy”, Lena Socha „Szary świat”, Klaudia Stępień „Ale jazz!”, Maja Michalska „Kocham Cię mamo”, Natalia Łuczak „Mamo, tyś płakała”, Szymon Winiarek „Aniołom Szepnij to”, Dorota Kurowska „Księżniczka”, Klara Żak „Motyle”, Lena Wojnicka „Story of my life”, Agnieszka Snopczyńska „Ten moment”.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim wykonawcom za wspaniały koncert oraz instruktorce – Katarzynie Ambroży za przygotowanie uczniów do występu.

You may also like