Strona główna » Eliminacje do 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Eliminacje do 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

przez Dworek Na Długiej
38 wyświetlenia

5 marca Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” organizuje Powiatowe Eliminacje do 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zachęcamy wszystkich uczniów szkół średnich oraz osoby pełnoletnie do udziału w przesłuchaniach. Zgłoszenia należy dostarczyć do „Dworku na Długiej” do 23 LUTEGO.

Tego samego dnia, tj. 5 marca, odbędą się również eliminacje do dwóch innych konkursów recytatorskich: Małego Konkursu Recytatorskiego oraz Warszawskiej Syrenki. Zgłoszenia do nich dokonują na podstawie wewnętrznych eliminacji szkoły podstawowe i przedszkola z gmin: Chynów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew oraz Warka.

Poniżej karta zgłoszeniowa oraz regulamin OKR:

69. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI – REGULAMIN

Karta PŚ 2024

Karta R 2024.doc

Karta T1A 2024.doc

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY

Regulamin Warszawskiej Syrenki oraz Małego Konkursu Recytatorskiego:

WARSZAWSKA SYRENKA – REGULAMIN

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI – REGULAMIN

You may also like