Zostań redaktorem

GminaWarka.pl to niezależny lokalny portal informacyjny gminy Warka i okolic. Na naszej stronie znajdziecie artykuły informacyjne, blogi, wareckie alerty, bieżącą pogodę w Warce, a także wpisy z fanpage’a Spotted Warka i okolice. Głównymi kategoriami artykułów są wiadomości, turystyka, sport, zdrowie, kultura, historia i blogosfera. 

Stworzona przez nas platforma pod nazwą GminaWarka.pl ma na celu budowę i skupienie społeczności wareckiej wokół otaczających nas tematów. Tym samym chcemy wspólnie z mieszkańcami gminy Warka szukać rozwiązań na napotykane przez nas wszystkich problemy.

Nie wykluczamy nikogo. Chcemy współpracować ze wszystkimi. Bo portal GminaWarka.pl jest stworzony dla mieszkańców Warki i okolic. Nie liczy się to ile masz lat. Ważne dla nas jest to, że masz chęci dzielenia się swoją wiedzą, pasją i informacjami.

Stworzoną platformę pragniemy z biegiem czasu rozwijać. Portal ma być nie tylko zbiorem informacji ale także narzędziem do rozwoju mieszkańców i całej gminy Warka.

Dołącz do nas!

Chcesz zostać redaktorem na portalu GminaWarka.pl? Masz pomysł na bloga? Chcesz dostarczać innym mieszkańcom informacje dotyczące naszego miasta? Prowadzisz działalność i planujesz promocję? To świetnie trafiłeś!

W blogosferze publikujemy artykuły poświęcone pasji i fachowym poradom. W strefie ogólnej dostarczamy mieszkańcom informacje związane z gminą Warka.

Będzie nam niezmiernie miło gdy dołączysz do nas i podzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co trzeba zrobić?

Napisz do nas wiadomość mailową na redakcja[at]gminawarka.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. W treści wiadomości napisz na jaki temat chciałbyś pisać lub jaką inną wartość chciałbyś wnieść do portalu.

Zapraszamy!

Do budowania portalu GminaWarka.pl zapraszamy osoby indywidualne, firmy, Urząd Miejski, jednostki kultury i sportu, szkoły, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne… po prostu wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w codziennym życiu mieszkańców Warki i okolic.