19.7 C
Warka
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022

Zenek Martyniuk, Sylwia Grzeszczak i Liber na Święcie Warki

- Reklama -
- Reklama -

Przeczytaj także

Zapraszamy do Warki na koncert pod gołym niebem!

W niedzielę 14 sierpnia o godz. 15.00 na terenie parku w Warce odbędzie się koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’ - PUHOVSKY...

Za nami jubileuszowa 10. SpłyWarka

23 lipca w sobotę odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie – X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”. Pierwsza część Festiwalu odbyła się w...

Dwie “WIERZBY” dla Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

W ramach XVI edycji Konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba” Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce otrzymało aż dwie nagrody. Instytucja zdobyła III...

Połowa Lata w Warce „Podróż po Europie” za nami!

Tematem tegorocznych wakacyjnych zajęć w Warce prowadzonych przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną, Centrum Sportu i Rekreacji, Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”...

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Warce

Do zdarzenia doszło ok. 11.50 w Warce w ul. Gośniewskiej w rejonie strzeżonego przejazdu kolejowego. Pociąg osobowy relacji Warszawa - Radom potrącił...
- Reklama -

Warka zaprasza 11 września  do wspólnej zabawy i świętowania 700-lecia Warki. Na placu targowym odbędzie się Święto Warki.

Program:
16:30 – Invox
17:00 – Oficjalne otwarcie imprezy
17:10 – Akcent i Zenek Martyniuk
18:20 – Tribute to Maanam, Aga B. z zespołem
19:30 – Liber
20:30 – Konkursy z nagrodami
21:00 – Sylwia Grzeszak
22:00 – Pokaz Sztucznych Ogni
22:15 – DJ Maciej Tomczyk
24:00 – Zakończenie

Od godz. 16:30 na scenie wystąpią:


Invox – godz. 16:30
Pomysł na założenie zespołu powstał w 2013 roku. Wokaliści prezentują muzykę rozrywkową. Swoimi występami uświetniają pikniki, dożynki czy inne uroczystości. Zagrali już ponad 200 koncertów. W skład zespołu wchodzą: Piotr Wiśniewski i Krystian Paciej.
Zenek Martyniuk & Akcent – godz. 17:10
Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go Zenon Martyniuk i Mariusz Anikiej. W 1991 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu, zatytułowana po prostu “Akcent 1”. Znalazły się na niej pierwsze przeboje zespołu: “Chłopak z gitarą”, “Dajcie mi gitarę”, “Tabu tibu”. Zespół przez lata działalności wydał wiele przebojów zapisanych na kasetach, później płytach. Zyskiwał coraz większą popularność. W 1998 roku otrzymał główną nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie.
Dla zespołu ważny okazał się rok 2014, kiedy powstał utwór „Przez twe oczy zielone”. Kawałek sprawił, że zespół Akcent stał się niekwestionowanym liderem w branży muzycznej nurtu Disco Polo.


Tribute to Maanam – godz. 18:20
Największe przeboje grupy Maanam wykona Aga Bieńkowska z zespołem. Aga to prywatnie rozkochana w kulinarnych podróżach i tańcu dziewczyna z Mazur, a zawodowo – aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu, uhonorowana statuetką KREATONA i nagrodą im. Leny Starke, która nie boi się żadnych wyzwań. Oddana scenie od dziecka, potrafiąca połączyć wokalne, ruchowe i aktorskie umiejętności w jedną zwartą całość, a przy okazji energetyczna bomba, zawsze dająca z siebie 200%… a nawet więcej! Podczas występu usłyszymy takie utwory jak: „Boskie Buenos”, „Kocham Cię kochanie moje” czy „Szare miraże”.

Liber – godz. 19:30
Liber właściwie Marcin Piotrowski – raper, autor tekstów, działający na polskiej scenie już ponad 20 lat. Muzyczną drogę rozpoczął w 1999 r. tworząc wspólnie z Krisem oraz Doniem grupę hip-hopową Ascetoholix. Zespół zyskał rozgłos w 2003 roku po ukazaniu drugiej płyty “Apogeum”. W 2004 roku Liber nagrał solowy album, na którym znalazł się utwór “Skarby”, który w 2005 roku na gali Eska Music Awards został Hitem Roku. W 2008 roku album pt. „Ona i On” nagrany we współpracy z Sylwią Grzeszczak, był początkiem nowej, muzycznej drogi Libera, który po latach działania w zespole i gatunku hip-hopowym, zdecydował się poszerzyć muzyczne horyzonty i sprawdzić się w gatunku popowym. Rok 2020 przynosi niespodziewany powrót Libera do muzycznych korzeni. Przed oficjalną premierą płyty, słuchacze poznali trzy promujące ją single pt. „Latarnie” z gościnnym udziałem Poblo, „Olo!” oraz „ID”, który jest jednocześnie tytułem nowego albumu.

Sylwia Grzeszczak – godz. 21:00
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Krótko po tym Sylwia rozpoczęła naukę na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.
W 2008 roku wspólnie z Liberem wydała swój debiutancki album „Ona i On”. Znajdujące się na krążku „Co z nami będzie?”, „Mijamy się” oraz „Nowe szanse” błyskawicznie podbiły serca publiczności. Kolejne lata to dla artystki złoty czas. Każdy kolejny utwór stawał się hitem, a kolejne krążki pokrywały kilkukrotną platyną. W marcu 20217 roku singiel „Tamta dziewczyna” osiągnął status podwójnego diamentu.
Święto Warki 2021 poprowadzi Kabaret Na Żarty. Zapraszamy do skorzystania z oferty wesołego miasteczka oraz ogródków gastronomicznych.

Organizatorzy:
Urząd Miasta i Gminy Warka
Centrum Sportu i Rekreacji
Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Warce
Partnerem wydarzenia jest Browar w Warce.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

Zapraszamy do Warki na koncert pod gołym niebem!

W niedzielę 14 sierpnia o godz. 15.00 na terenie parku w Warce odbędzie się koncert z cyklu ,,Letnia strefa muzyki’’ - PUHOVSKY...

Dwie “WIERZBY” dla Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

W ramach XVI edycji Konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba” Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce otrzymało aż dwie nagrody. Instytucja zdobyła III...

Połowa Lata w Warce „Podróż po Europie” za nami!

Tematem tegorocznych wakacyjnych zajęć w Warce prowadzonych przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną, Centrum Sportu i Rekreacji, Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”...

Weź udział w Spływie na Byle Czym rzeką Pilicą! Termin zgłoszeń przedłużony!

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza do udziału w niekonwencjonalnym konkursie „Spływ na byle czym rzeką Pilicą”. Aby wziąć udział w...

Znamy uczestników III edycji konkursu „SpłyWarka”

23 lipca 2022 r. odbędzie się już X. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”. W 2019 roku Festiwal został wzbogacony o konkurs...

Wernisaż wystawy – „Pomysł życia. Amerykańska Fundacja Kościuszkowska – dzieło Polaka”

3 lipca, w przeddzień Dnia Niepodległości USA, tuż przed Piknikiem Vivat Pułaski w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce została uroczyście otwarta nowa...

NOWA WYSTAWA W WARECKIM MUZEUM

„Pomysł życia. Amerykańska Fundacja Kościuszkowska – dzieło Polaka” Od 3 lipca Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w  Warce zaprasza  na...

3 lipca spotkajmy się w Warce!

Muzeum im. Kaźmierza Pułaskiego w Warce i Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zapraszają 3 lipca do Warki na jedną z najatrakcyjniejszych imprez regionu - Piknik...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -