15.4 C
Warka
środa, 22 września, 2021
- Reklama -
- Reklama -

Zenek Martyniuk, Sylwia Grzeszczak i Liber na Święcie Warki

Przeczytaj także

Magiczne muzyczne Święto 700-letniej Warki

W sobotę 11 września odbyło się “Święto Warki”. Mimo iż była to już 23 odsłona tego wydarzenia, jednak w tym roku było...

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej z okazji 700-lecia Warki

W piątek 10 września 2021 r. odbyły się oficjalne uroczystości związane z jubileuszem 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce.

700 lat Warki… Konkurs plastyczny „Moje miasto za 100 lat”

Rok 2021 jest rokiem jubileuszu 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce. W ciągu całego roku zaplanowanych zostało wiele wydarzeń i imprez tematycznych....

Niezwykłe Oratorium w Warce

Wieczór 10 września na wareckim rynku, na długo pozostanie w pamięci uczestników „Oratorium Kazimierz Pułaski”. „To było wydarzenie na miarę jubileuszu 700-lecia...

Zakończenie Historycznego Lata w Warce

Historyczne Lato w Warce już za nami. Ze względu na 700-lecie miasta przypadające na 2021 rok tematyka zajęć głównie dotyczyła poznawania historii...

Warka zaprasza 11 września  do wspólnej zabawy i świętowania 700-lecia Warki. Na placu targowym odbędzie się Święto Warki.

Program:
16:30 – Invox
17:00 – Oficjalne otwarcie imprezy
17:10 – Akcent i Zenek Martyniuk
18:20 – Tribute to Maanam, Aga B. z zespołem
19:30 – Liber
20:30 – Konkursy z nagrodami
21:00 – Sylwia Grzeszak
22:00 – Pokaz Sztucznych Ogni
22:15 – DJ Maciej Tomczyk
24:00 – Zakończenie

Od godz. 16:30 na scenie wystąpią:


Invox – godz. 16:30
Pomysł na założenie zespołu powstał w 2013 roku. Wokaliści prezentują muzykę rozrywkową. Swoimi występami uświetniają pikniki, dożynki czy inne uroczystości. Zagrali już ponad 200 koncertów. W skład zespołu wchodzą: Piotr Wiśniewski i Krystian Paciej.
Zenek Martyniuk & Akcent – godz. 17:10
Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go Zenon Martyniuk i Mariusz Anikiej. W 1991 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu, zatytułowana po prostu “Akcent 1”. Znalazły się na niej pierwsze przeboje zespołu: “Chłopak z gitarą”, “Dajcie mi gitarę”, “Tabu tibu”. Zespół przez lata działalności wydał wiele przebojów zapisanych na kasetach, później płytach. Zyskiwał coraz większą popularność. W 1998 roku otrzymał główną nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie.
Dla zespołu ważny okazał się rok 2014, kiedy powstał utwór „Przez twe oczy zielone”. Kawałek sprawił, że zespół Akcent stał się niekwestionowanym liderem w branży muzycznej nurtu Disco Polo.


Tribute to Maanam – godz. 18:20
Największe przeboje grupy Maanam wykona Aga Bieńkowska z zespołem. Aga to prywatnie rozkochana w kulinarnych podróżach i tańcu dziewczyna z Mazur, a zawodowo – aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu, uhonorowana statuetką KREATONA i nagrodą im. Leny Starke, która nie boi się żadnych wyzwań. Oddana scenie od dziecka, potrafiąca połączyć wokalne, ruchowe i aktorskie umiejętności w jedną zwartą całość, a przy okazji energetyczna bomba, zawsze dająca z siebie 200%… a nawet więcej! Podczas występu usłyszymy takie utwory jak: „Boskie Buenos”, „Kocham Cię kochanie moje” czy „Szare miraże”.

Liber – godz. 19:30
Liber właściwie Marcin Piotrowski – raper, autor tekstów, działający na polskiej scenie już ponad 20 lat. Muzyczną drogę rozpoczął w 1999 r. tworząc wspólnie z Krisem oraz Doniem grupę hip-hopową Ascetoholix. Zespół zyskał rozgłos w 2003 roku po ukazaniu drugiej płyty “Apogeum”. W 2004 roku Liber nagrał solowy album, na którym znalazł się utwór “Skarby”, który w 2005 roku na gali Eska Music Awards został Hitem Roku. W 2008 roku album pt. „Ona i On” nagrany we współpracy z Sylwią Grzeszczak, był początkiem nowej, muzycznej drogi Libera, który po latach działania w zespole i gatunku hip-hopowym, zdecydował się poszerzyć muzyczne horyzonty i sprawdzić się w gatunku popowym. Rok 2020 przynosi niespodziewany powrót Libera do muzycznych korzeni. Przed oficjalną premierą płyty, słuchacze poznali trzy promujące ją single pt. „Latarnie” z gościnnym udziałem Poblo, „Olo!” oraz „ID”, który jest jednocześnie tytułem nowego albumu.

Sylwia Grzeszczak – godz. 21:00
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Krótko po tym Sylwia rozpoczęła naukę na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.
W 2008 roku wspólnie z Liberem wydała swój debiutancki album „Ona i On”. Znajdujące się na krążku „Co z nami będzie?”, „Mijamy się” oraz „Nowe szanse” błyskawicznie podbiły serca publiczności. Kolejne lata to dla artystki złoty czas. Każdy kolejny utwór stawał się hitem, a kolejne krążki pokrywały kilkukrotną platyną. W marcu 20217 roku singiel „Tamta dziewczyna” osiągnął status podwójnego diamentu.
Święto Warki 2021 poprowadzi Kabaret Na Żarty. Zapraszamy do skorzystania z oferty wesołego miasteczka oraz ogródków gastronomicznych.

Organizatorzy:
Urząd Miasta i Gminy Warka
Centrum Sportu i Rekreacji
Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Warce
Partnerem wydarzenia jest Browar w Warce.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

Najmodniejsze jeansy na wiosnę 2021

Jeansy to najpopularniejsza część garderoby. Wszyscy chętnie je nosimy, do pracy, do sklepu na spacer … Jakie modele będą modne tej wiosny?...

KONKURS PLASTYCZNY Z CREA-EDU!!!

Już niedługo zbliża się Dzień Matki. Laurka wykonana samodzielnie jest idealnym prezentem od dziecka dla każdej Mamy. Ile razy zdarzało się Wam...

Zareklamuj się za złotówkę na portalu GminaWarka.pl

Biznesowa Warko! Wychodząc na przeciw wareckim przedsiębiorcom i trudnego dla większości czasu, zaczęliśmy tworzyć cykl artykułów o Waszych biznesach. Jeśli prowadzisz działalność...

Przyłbice ochronne w sprzedaży w wareckiej drukarni

Przyłbice ochronne wykonane są z myślą o podstawowej ochronie twarzy. Dzięki ich lekkiej konstrukcji możemy nosić je przez wiele godzin i zapewnić...

Warka – będzie nowy przystanek i dwa wiadukty

Będzie lepszy dostęp do kolei dla mieszkańców Warki. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy przystanek Warka Miasto. W miejscowości dwa wiadukty...

Urząd Gminy Warka przygotowuje 4 tysiące pakietów ochronnych na mieszkańców w wieku 65+

Urząd Gminy Warka poinformował o przygotowywaniu 4000 szt pakietów ochronnych, które przeznaczone będą dla mieszkańców Warki w wieku powyżej 65 roku życia.

#NośMaskę! Każda ma znaczenie!

Najlepiej zostań w domu. Jeśli jednak musisz wyjść, osłaniaj twarz! Po co nosić maskę?

Informacja na temat dokładnych danych dotyczących koronawirusa w Gminie Warka

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu poinformowała nasz portal o tym, że nie jest w stanie podać dokładnych danych związanych z koronawirusem w...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -