1.7 C
Warka
wtorek, 25 stycznia, 2022

Zenek Martyniuk, Sylwia Grzeszczak i Liber na Święcie Warki

Przeczytaj także

30. Finał WOŚP w Warce – zagraj z nami!

Zapraszamy na 30. Finał WOŚP w Warce! W niedzielę, 30 stycznia, 90 wolontariuszy wyruszy na ulice miasta i okolicznych wsi z kolorowymi...

Tytus Brzozowski. 12 miast – w Warce

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego wspólnie z Narodowym Instytutem Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą POLONIKA zaprasza na bardzo ciekawą nową wystawę czasową. To...

JAK SIĘ POZBYĆ NIEWYGODNEGO LOKATORA ?

Mieszkanie w lokalu komunalnym nie zawsze może być przyjemne, zwłaszcza gdy inny lokator, sąsiad, albo osoba wspólnie z nami zamieszkująca utrudnia to...

Skarbony stacjonarne WOŚP już na terenie gminy Warka

30. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. 30 stycznia w niedzielę od rana na ulicach będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. Jednak...

Świąteczno-noworoczny koncert Moderato

W niedzielę 30 stycznia 2022 r. w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Warce odbędzie się koncert Miejskiej Orkiestry Moderato. Grupa pod batutą...

Warka zaprasza 11 września  do wspólnej zabawy i świętowania 700-lecia Warki. Na placu targowym odbędzie się Święto Warki.

Program:
16:30 – Invox
17:00 – Oficjalne otwarcie imprezy
17:10 – Akcent i Zenek Martyniuk
18:20 – Tribute to Maanam, Aga B. z zespołem
19:30 – Liber
20:30 – Konkursy z nagrodami
21:00 – Sylwia Grzeszak
22:00 – Pokaz Sztucznych Ogni
22:15 – DJ Maciej Tomczyk
24:00 – Zakończenie

Od godz. 16:30 na scenie wystąpią:


Invox – godz. 16:30
Pomysł na założenie zespołu powstał w 2013 roku. Wokaliści prezentują muzykę rozrywkową. Swoimi występami uświetniają pikniki, dożynki czy inne uroczystości. Zagrali już ponad 200 koncertów. W skład zespołu wchodzą: Piotr Wiśniewski i Krystian Paciej.
Zenek Martyniuk & Akcent – godz. 17:10
Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go Zenon Martyniuk i Mariusz Anikiej. W 1991 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu, zatytułowana po prostu “Akcent 1”. Znalazły się na niej pierwsze przeboje zespołu: “Chłopak z gitarą”, “Dajcie mi gitarę”, “Tabu tibu”. Zespół przez lata działalności wydał wiele przebojów zapisanych na kasetach, później płytach. Zyskiwał coraz większą popularność. W 1998 roku otrzymał główną nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie.
Dla zespołu ważny okazał się rok 2014, kiedy powstał utwór „Przez twe oczy zielone”. Kawałek sprawił, że zespół Akcent stał się niekwestionowanym liderem w branży muzycznej nurtu Disco Polo.


Tribute to Maanam – godz. 18:20
Największe przeboje grupy Maanam wykona Aga Bieńkowska z zespołem. Aga to prywatnie rozkochana w kulinarnych podróżach i tańcu dziewczyna z Mazur, a zawodowo – aktorka Teatru Zagłębia w Sosnowcu, uhonorowana statuetką KREATONA i nagrodą im. Leny Starke, która nie boi się żadnych wyzwań. Oddana scenie od dziecka, potrafiąca połączyć wokalne, ruchowe i aktorskie umiejętności w jedną zwartą całość, a przy okazji energetyczna bomba, zawsze dająca z siebie 200%… a nawet więcej! Podczas występu usłyszymy takie utwory jak: „Boskie Buenos”, „Kocham Cię kochanie moje” czy „Szare miraże”.

Liber – godz. 19:30
Liber właściwie Marcin Piotrowski – raper, autor tekstów, działający na polskiej scenie już ponad 20 lat. Muzyczną drogę rozpoczął w 1999 r. tworząc wspólnie z Krisem oraz Doniem grupę hip-hopową Ascetoholix. Zespół zyskał rozgłos w 2003 roku po ukazaniu drugiej płyty “Apogeum”. W 2004 roku Liber nagrał solowy album, na którym znalazł się utwór “Skarby”, który w 2005 roku na gali Eska Music Awards został Hitem Roku. W 2008 roku album pt. „Ona i On” nagrany we współpracy z Sylwią Grzeszczak, był początkiem nowej, muzycznej drogi Libera, który po latach działania w zespole i gatunku hip-hopowym, zdecydował się poszerzyć muzyczne horyzonty i sprawdzić się w gatunku popowym. Rok 2020 przynosi niespodziewany powrót Libera do muzycznych korzeni. Przed oficjalną premierą płyty, słuchacze poznali trzy promujące ją single pt. „Latarnie” z gościnnym udziałem Poblo, „Olo!” oraz „ID”, który jest jednocześnie tytułem nowego albumu.

Sylwia Grzeszczak – godz. 21:00
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku pięciu lat. Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Krótko po tym Sylwia rozpoczęła naukę na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.
W 2008 roku wspólnie z Liberem wydała swój debiutancki album „Ona i On”. Znajdujące się na krążku „Co z nami będzie?”, „Mijamy się” oraz „Nowe szanse” błyskawicznie podbiły serca publiczności. Kolejne lata to dla artystki złoty czas. Każdy kolejny utwór stawał się hitem, a kolejne krążki pokrywały kilkukrotną platyną. W marcu 20217 roku singiel „Tamta dziewczyna” osiągnął status podwójnego diamentu.
Święto Warki 2021 poprowadzi Kabaret Na Żarty. Zapraszamy do skorzystania z oferty wesołego miasteczka oraz ogródków gastronomicznych.

Organizatorzy:
Urząd Miasta i Gminy Warka
Centrum Sportu i Rekreacji
Gminna Instytucja Kultury “Dworek na Długiej”
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Warce
Partnerem wydarzenia jest Browar w Warce.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

30. Finał WOŚP w Warce – zagraj z nami!

Zapraszamy na 30. Finał WOŚP w Warce! W niedzielę, 30 stycznia, 90 wolontariuszy wyruszy na ulice miasta i okolicznych wsi z kolorowymi...

Tytus Brzozowski. 12 miast – w Warce

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego wspólnie z Narodowym Instytutem Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą POLONIKA zaprasza na bardzo ciekawą nową wystawę czasową. To...

JAK SIĘ POZBYĆ NIEWYGODNEGO LOKATORA ?

Mieszkanie w lokalu komunalnym nie zawsze może być przyjemne, zwłaszcza gdy inny lokator, sąsiad, albo osoba wspólnie z nami zamieszkująca utrudnia to...

Skarbony stacjonarne WOŚP już na terenie gminy Warka

30. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. 30 stycznia w niedzielę od rana na ulicach będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami. Jednak...

„Pójdźmy wszyscy do stajenki!”

6 stycznia już po raz 11-sty w Warce odbędzie się Orszak Trzech Króli. Niestety sytuacja epidemiczna nie pozwala na organizację Orszaku w...

KONCERT BACZYŃSKI – Grzegorz Wilk

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce serdecznie zaprasza na XXV koncert z cyklu ,,Wieczór z Kulturą’’.W programie przepiękny recital - BACZYŃSKI ,,Nie...

Zostań wolontariuszem WOŚP 2022

Sztab WOŚP w Warce rozpoczyna nabór wolontariuszy do zbiórki datków na rzecz WOŚP, która odbędzie się 30 stycznia 2022 r. Tym razem...

Vivat Pułaski – spotkajmy się w Warce!

W niedzielę 10 października odbędzie się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. Będzie to już VIII edycja wydarzenia odbywającego się z przerwami...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -