Strona główna » Włoski Dzień Kobiet ze Stefano Terrazzino w Warce

Włoski Dzień Kobiet ze Stefano Terrazzino w Warce

przez Dworek Na Długiej
16 wyświetlenia

9 marca w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbyły się dwa wyjątkowe koncerty z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był znany tancerz i piosenkarz – Stefano Terrazzino, który zabrał publiczność w niezwykłą, muzyczno-taneczną podróż do słonecznej Italii.

Zanim jednak rozpoczęła się muzyczna uczta, uczestnicy wydarzenia wzięli udział w krótkim quizie wiedzy o Włoszech, który wprowadził wszystkich w klimat południowej Europy. Następnie prowadzący koncert powitał licznie zgromadzoną publiczność, władze samorządowe oraz zaproszonych gości.

Samorząd Warki reprezentowali: Burmistrz Warki dr Tomasz Rawski oraz Radne Rady Miejskiej – Justyna KozońKatarzyna Kulik i Ewelina Woźniak. W gronie zaproszonych gości znaleźli się również: Posłowie na Sejm RP – Mirosław Maliszewski i Marek Suski, Wicewojewoda Mazowiecki Patryk Fajdek, Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego dr Magdalena Nowacka, kierownik radomskiej Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Rafał Molga oraz przedstawiciele Powiatu Grójeckiego – Starosta Krzysztof Ambroziak, Przewodniczący Rady Jan Madej, Wicestarosta Adam Balcerowicz oraz Radny i członek Zarządu Andrzej Zaręba.

Wszystkim Paniom specjalne życzenia złożył Burmistrz dr Tomasz Rawski, podkreślając ich wyjątkową rolę w życiu społecznym, zawodowym i rodzinnym.

Po oficjalnej części przyszedł czas na główny punkt wieczoru – energetyczny występ Stefano Terrazzino wraz z zespołem tancerzy. Klimatyczne melodie, włoska muzyka oraz zmysłowy taniec przeniosły widzów w południowe rytmy pełne pasji, emocji i radości życia.

Na zakończenie koncertu na wszystkie Panie czekała miła niespodzianka – tulipany, które wręczali przedstawiciele Rady Miejskiej: Daniel BugałaZbigniew StępieńJacek Gawroński oraz Grzegorz Gwardys.

Organizatorzy wydarzenia:

  • Samorząd Warki
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” w Warce

Wsparcie organizacyjne:

  • Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Warce
  • Komisariat Policji w Warce

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Foto. Pusty Kadr Rafał Donica @ Anna Kucharska

You may also like