Strona główna » Rysowane opowieści – wernisaż wystawy autorstwa Macieja Bińkowskiego

Rysowane opowieści – wernisaż wystawy autorstwa Macieja Bińkowskiego

przez Dworek Na Długiej
34 wyświetlenia

26 kwietnia o godz. 19:00 w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbędzie się wernisaż wystawy ilustracji bajkowo-komiksowych autorstwa Macieja Bińkowskiego. Autor jest mieszkańcem Warki i swoją przygodę z tworzeniem takiej formy sztuki rozpoczął w szkole średniej. Będzie to pierwsza wystawa jego prac – kolorowych, zabawnych, przyciągających wzrok.

Przedstawione prace są często uzupełnieniem tekstu i integralną częścią narracji. Pokazują emocje, akcję i atmosferę przedstawionej historii. Współcześnie, ze względu na rozwój technologii cyfrowej wielu artystów tworzy swoje prace w specjalnych programach graficznych. Tu mamy do czynienia z ręcznie malowanymi rysunkami w których widać ogrom wyobraźni autora.

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac Macieja Bińkowskiego, 26 kwietnia, godz. 19:00 – Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”.

Wystawa dostępna będzie do 7 czerwca od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Dworku.

You may also like