Reklama na portalu

GminaWarka.pl to niezależny lokalny portal informacyjny gminy Warka i okolic. Na naszej stronie znajdziecie artykuły informacyjne, blogi, wareckie alerty, bieżącą pogodę w Warce, a także wpisy z fanpage’a Spotted Warka i okolice. Głównymi kategoriami artykułów są wiadomości, turystyka, sport, zdrowie, kultura, historia i blogosfera. 

Od pierwszego dnia prowadzimy statystyki portalu, dzięki którym wiemy ile osób odwiedza nasz portal i z jakich miast są nasi czytelnicy.

Posiadamy szeroki wachlarz wariantów reklamowych. Zamówisz u nas reklamę spersonalizowaną, banery, spoty, artykuły sponsorowane, lokowanie produktu i pop-up.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na portalu GminaWarka.pl napisz do nas maila na reklama[at]gminawarka.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.