Strona główna » Przed nami wyjątkowa „Strefa Kobiet”

Przed nami wyjątkowa „Strefa Kobiet”

przez Dworek Na Długiej
158 wyświetlenia

W czwartek, 7 marca o godz. 17:30 po raz kolejny spotkamy się w Dworku na Długiej w ramach projektu „Strefa Kobiet”, tym razem na warsztatach malarskich prowadzonych przez Sławomira Ragana.

Nie potrzebne są plastyczne umiejętności, wystarczy głowa pełna pomysłów i chęć do działania. O kwestie techniczne zadba instruktor, tak, aby każde dzieło było wyjątkowe i niepowtarzalne. Taka praca twórcza jest świetnym relaksem i chwilą odpoczynku dla ciała i duszy.

W związku ze zbliżającym się świętem KOBIET przewidziane są drobne niespodzianki!

Po dużym sukcesie ostatnich spotkań jesteśmy zmuszeni wprowadzić zapisy na kolejne spotkania. Jest to podyktowane ograniczonym miejscem i pracą warsztatową. Zależy nam, aby uczestniczki czuły się komfortowo i miały przestrzeń do tworzenia.

Zapisy pod numerem telefonu 793-800-142 w godzinach pracy Dworku na Długiej.

Serdecznie zapraszamy!

You may also like