9.5 C
Warka
niedziela, 27 września, 2020
- Reklama -
- Reklama -

PORADY WNĘTRZARSKIE – co mi to da?

Przeczytaj także

Pożegnanie Lata w Jasieńcu

W dniu 20 września 2020 r Wójt Jasieńca p. Marta Cytryńska oraz No1 eventy zapraszają na Pożegnanie Lata w Jasieńcu.

USŁYSZELI ZARZUT KRADZIEŻY PONAD 5 TON JABŁEK

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn i kobietę podejrzanych o kradzież jabłek z prywatnych sadów na terenie gminy Chynów. Zgromadzony przez policjantów materiał...

Jabłka – samo zdrowie!

Soczyste, chrupiące, słodkie, kwaśne, czerwone czy zielone – każdy ma swój typ jabłek. Po te owoce powinniśmy sięgać jak najczęściej. Dlaczego? Z...

Letnia strefa muzyki – z piosenką francuską

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce serdecznie zaprasza jesienną porą do parku w Winiarach, na ostatni tego roku koncert z cyklu ,,Letnia...

Ceny Gali w grupach i u pośredników! Czemu takie niskie?

Sadownicy informują nasz portal o spadkach cen za jabłka deserowe w grupach producenckich i u pośredników. Pierwsze oferty, (gdy...
Sylwia Bieniekhttp://www.efektwow.com
Właścicielka firmy efektWOW pochodząca z Warki i mimo, że obecnie mieszka w Łodzi, często tutaj realizuje swoje projekty. Architekt wnętrz z poczuciem misji. Szczególną uwagę zwraca na funkcjonalność projektowanych pomieszczeń. Najbardziej lubi, kiedy z jej usług korzystają właściciele małych mieszkań, czyli Ci którzy ze względu na niewielką powierzchnię, najbardziej tego potrzebują. Dla tych klientów przygotowała w swojej firmie specjalną ofertę. Z przyjemnością pomoże w znalezieniu przestrzeni na dodatkowe funkcje związane z codzienną aktywnością. Chętnie projektuje meble na indywidualne zamówienia oraz wykorzystuje istniejące elementy wyposażenia nadając im nowy kształt. Jest fanką i praktykiem design thinking. Możecie być pewni, że projekty które tworzy są odpowiedzią na potrzeby jej klientów. Przez lata pracy przy projektach wnętrz publicznych i prywatnych w Polsce oraz poza granicami kraju, zdobyła olbrzymią wiedzę wykonawczą i techniczną. Dzięki temu szybciej znajduje rozwiązania dla trudnych przestrzeni. Od 2016 roku prowadzi profil efektWOW , na którym dzieli się z Wami swoją wiedzą i nowinkami wnętrzarskimi. Kontakt: sylwia.bieniek@efektwow.com tel. 503 430 559

Porady wnętrzarskie to usługa, którą ma w swojej ofercie niewielki procent biur projektowych. Ze względu na ograniczony czas jaki ma dla Ciebie projektant, efekty których możesz się spodziewać są ciężkie do określenia. 

Pracownia “efektWOW- Architektura wnętrz” ma w swojej ofercie porady o specjalnej formule, które dają Ci pewność, że spełnią Twoje oczekiwania. Nasze porady mają za zadanie rozwiązywać Twoje największe problemy. Podczas takiego spotkania tworzymy koncepcję wnętrza. Koncepcja ta, w zależności od czasu jaki poświęcimy na wspólną pracę, może być mniej lub bardziej dopracowana. A więc czego możesz spodziewać się po poradzie?

Zaoszczędzisz pieniądze

“Porada W Samo Sedno” to usługa projektowania na czas. Występuje w pakietach 1.5h, 4h i 8h. Powierzchnia opracowywana podczas porady nie wpływa na cenę, dlatego jest to idealne rozwiązanie także wtedy, kiedy chciałbyś omówić wątpliwości dotyczące  większej ilości pomieszczeń.

Podczas porady skupimy się na nurtujących Cię zagadnieniach, przedstawimy kilka opcji aranżacji lub rozpracujemy wybrany wariant bardziej szczegółowo. Z nami szybko dostaniesz konkretne odpowiedzi na pytania. Jeśli zechcesz kontynuować   z nami współpracę w zakresie projektu, kolejne zlecenia będą premiowane zniżkami.

Otrzymasz wskazówki jak projektować

Nie musisz zlecać projektu kompleksowego, żeby skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia zgromadzonych przez kilkanaście lat praktyki. Ty decydujesz jakie tematy i pomieszczenia będziemy omawiać. Dostaniesz odpowiedzi na zagadnienia estetyczne oraz technologiczne. 

Twoje pomysły ułożą się w jedną całość

Gdy Twoja uwagę przyciąga wiele pięknych rozwiązań, możesz mieć problem z połączeniem ich w jedną, spójną koncepcję. Z nami uporządkujesz swoją wizję, odrzucając rozwiązania, które nie sprawdzą się w Twoim mieszkaniu. Podczas porady, wspólnie zbudujemy model 3D obrazujący wszystkie omawiane wersje. Obserwacja pomieszczenia z różnych perspektyw pomoże w podejmowaniu decyzji.

Możesz otrzymać koncepcję wnętrza w ciągu kilku godzin

Najpierw wyślesz nam dane pomieszczeń i powiesz o czym chcesz rozmawiać. My przygotujemy się do spotkania merytorycznie i materiałowo po czym wyznaczymy termin spotkania. Większość odpowiedzi na pytania poznasz już podczas porady, a podsumowanie możesz dostać już następnego dnia!

Skonsultujesz się ze świetnymi doradcami w różnych dziedzinach

Jeśli zechcesz, w trakcie porady ustalimy jakie prace Cię czekają i podzielimy się kontaktami do sprawdzonych wykonawców. Współpraca z nimi zwiększy prawdopodobieństwo powodzenia remontu. Wskażemy też firmy gdzie znajdziesz dobrych doradców w dziedzinie doboru wyposażenia. Pracują w nich ludzie, którzy naprawdę znają się na tym co robią.

Otrzymasz przewodnik po remoncie stworzony wyłącznie dla Ciebie

Przygotujemy dla Ciebie dokument zawierający zagadnienia poruszone na spotkaniu. Informacje uzupełniamy   o dane produktów które Cię zainteresowały, zdjęcia obrazujące proponowane rozwiązania, ale także dodatkowe dane i wytyczne.

Pomocna będzie także lista sklepów, w których nasi klienci dostaną zniżkę oraz linki do ciekawych artykułów. 

Atrakcyjniejsza cena za kompleksowy projekt

Dobrą wiadomością dla tych, którzy skorzystali z naszej porady jest fakt, że decyzję o dalszej współpracy z naszym biurem mogą podjąć później. Na projekt przewidujemy wtedy zniżki, a ich wielkość uzależniamy od stopnia zaawansowania opracowanej na poradzie koncepcji. Po poradzie możesz zamówić rysunki wykonawcze dla mebli na wymiar, pełen projekt dla jednego pomieszczenia lub dla całego mieszkania. Możesz też umówić się na dodatkową poradę. Możliwości jest wiele, a projektant doradzi jaka forma będzie dla Ciebie odpowiednia.

Na profilu firmowym @efektWOW pokazujemy fragmenty efektów z naszych porad. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej, sprawdź #poradawsamosedno i skontaktuj się ze mną telefonicznie.

Sylwia Bieniek 
efektWOW
503 430 559

- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

KONKURS PLASTYCZNY Z CREA-EDU!!!

Już niedługo zbliża się Dzień Matki. Laurka wykonana samodzielnie jest idealnym prezentem od dziecka dla każdej Mamy. Ile razy zdarzało się Wam...

Zareklamuj się za złotówkę na portalu GminaWarka.pl

Biznesowa Warko! Wychodząc na przeciw wareckim przedsiębiorcom i trudnego dla większości czasu, zaczęliśmy tworzyć cykl artykułów o Waszych biznesach. Jeśli prowadzisz działalność...

Przyłbice ochronne w sprzedaży w wareckiej drukarni

Przyłbice ochronne wykonane są z myślą o podstawowej ochronie twarzy. Dzięki ich lekkiej konstrukcji możemy nosić je przez wiele godzin i zapewnić...

Warka – będzie nowy przystanek i dwa wiadukty

Będzie lepszy dostęp do kolei dla mieszkańców Warki. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy przystanek Warka Miasto. W miejscowości dwa wiadukty...

Urząd Gminy Warka przygotowuje 4 tysiące pakietów ochronnych na mieszkańców w wieku 65+

Urząd Gminy Warka poinformował o przygotowywaniu 4000 szt pakietów ochronnych, które przeznaczone będą dla mieszkańców Warki w wieku powyżej 65 roku życia.

#NośMaskę! Każda ma znaczenie!

Najlepiej zostań w domu. Jeśli jednak musisz wyjść, osłaniaj twarz! Po co nosić maskę?

Informacja na temat dokładnych danych dotyczących koronawirusa w Gminie Warka

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu poinformowała nasz portal o tym, że nie jest w stanie podać dokładnych danych związanych z koronawirusem w...

Kolejna dezynfekcja miasta już 9-10 kwietnia

Informujemy, że w nocy z 09÷10 kwietnia 2020 roku w godzinach 21:00÷1:00 zostanie przeprowadzona dezynfekcja następujących ciągów komunikacyjnych na terenie naszego miasta:
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -