0.1 C
Warka
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Otwarcie sklepu ACTION w Warce

- Reklama -

Przeczytaj także

Wareckie ferie z „Zimową Akademią SuperBohaterów”

Ferie zimowe coraz bliżej! Podobnie jak w poprzednich latach inicjatywę organizacji czasu wolnego dzieci spędzających „zimę” w Warce przejmą lokalne instytucje: Dworek...

Wareckie aukcje dla WOŚP… mega atrakcje!

Już 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku także Warka zagra i będzie zbierała środki na...

POSZUKIWANY SAM ZGŁOSIŁ SIĘ DO POLICJANTÓW

Do niecodziennej sytuacji doszło w Grójcu. Do komendy zgłosił się mężczyzna i oświadczył, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Okazało się, że...

160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

W niedzielę 22 stycznia, w Warce odbędzie się uroczystość upamiętniająca 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość rozpocznie się w...

Weź udział w biegu dla WOŚP!

Zapraszamy do udziału w Biegu lub marszu z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg Morsa – Policz się z cukrzycą...
Gmina Warka
Redakcja niezależnego lokalnego portalu mieszkańców Gminy Warka i okolic.
- Reklama -

Międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych Action, kontynuując rozwój na polskim rynku, otwiera kolejne sklepy, w zupełnie nowych lokalizacjach w województwie Mazowieckim. Mieszkańcy Warki, nowe miejsce na mapie zakupowej miasta będą mogli odwiedzić już 15 grudnia.

Międzynarodowa sieć Action jest obecna w 10 krajach Europy i posiada ponad 2100 sklepów. Pierwszy sklep marki w Polsce został otwarty w 2017 roku w Lesznie.

Sklepy Action charakteryzuje szeroka, zaskakująca i zmieniająca się oferta. Wszystko w jak najniższych cenach. W Action klienci mogą znaleźć prawie wszystko, co pozwoli im ulepszyć codzienne życie dzięki produktom dobrej jakości, nie obciążając przy tym domowego budżetu. Klienci Action mogą wybierać z kilkunastu kategorii zakupowych.  

– „Otwarcie nowych sklepów na Mazowszu to kolejny krok w rozwoju Action w Polsce. W grudniu otwieramy nasz pierwszy sklep w Warce. Jesteśmy przekonani, że teraz jeszcze więcej osób będzie mogło odkryć i cieszyć się unikalnym konceptem sprzedażowym naszej marki.” – wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce.

Wszystkie nowo otwierane sklepy są doskonale skomunikowane, co stanowi ułatwienie zarówno dla mieszkańców miejscowości, jak i dla tych z okolicznych lokalizacji. Na wszystkich gości sklepu czekają duże, wygodne i ogólnodostępne parkingi. Przy każdym z nich znajdują się specjalne miejsca na rowery.

– „Otwierając nasze sklepy zwracamy uwagę na lokalizację, w której będą się znajdować. Dobry dojazd do sklepu, komfort parkowania, a także bliskość centrum miasta czy znanego już mieszkańcom centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się poprzez atrakcyjne lokalizacje, często znane i lubiane przez okolicznych mieszkańców” – komentuje Sławomir Nitek.

Nowe miejsca pracy

Przy okazji otwarcia każdego nowego sklepu sieci – z czego 70 zostało otwartych się w 2021 roku i tak samo będzie w 2022 roku – Action zatrudnia 12 osób. Dzięki otwarciom w Warce i Sochaczewie, ponad 20 osób dostanie nowe miejsca pracy.

Sieć sklepów nie tylko tworzy nowe miejsca pracy dla lokalnej społeczności, ale także daje pracownikom szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia czy awanse pracowników.

– „Nasza kultura zatrudnienia pozwala nam oferować elastyczne i przyjazne środowisko pracy. Oferty dla nowych pracowników tworzymy z myślą o ich rozwoju. Jesteśmy przekonani, że silną i dynamicznie rozwijającą się markę jesteśmy w stanie budować właśnie dzięki nim.
Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie kolejnych osób do zespołów sklepów Action.” – komentuje Sławomir Nitek.

Sklep Action w Warce, który będzie się mieścił przy ulicy Puławskiej 30, zostanie otwarty 15 grudnia. Będzie on otwarty od poniedziałku do soboty, w godzinach od 09:00 do 21:00.

***

O Action 

Action to najszybciej rozwijający się w Europie dyskont niespożywczy, zapewniający stale zmieniającą się, różnorodną ofertę około 6000 produktów w ponad 2100 sklepach, ponad 12 milionom klientów każdego tygodnia. Ponadto w każdym tygodniu kolejne 8 milionów konsumentów odwiedza stronę internetową Action.com. Action zatrudnia ponad 65 000 osób ponad 124 różnych narodowości, w 10 krajach. Oferując ciągle zaskakujący asortyment w najniższych cenach, stale udoskonalamy nasze produkty w zakresie jakości i zrównoważonego rozwoju. Obietnica Action: Niskie ceny. Duży uśmiech. 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

- Reklama -

Wareckie ferie z „Zimową Akademią SuperBohaterów”

Ferie zimowe coraz bliżej! Podobnie jak w poprzednich latach inicjatywę organizacji czasu wolnego dzieci spędzających „zimę” w Warce przejmą lokalne instytucje: Dworek...

Wareckie aukcje dla WOŚP… mega atrakcje!

Już 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku także Warka zagra i będzie zbierała środki na...

160. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego

W niedzielę 22 stycznia, w Warce odbędzie się uroczystość upamiętniająca 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Uroczystość rozpocznie się w...

Weź udział w biegu dla WOŚP!

Zapraszamy do udziału w Biegu lub marszu z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg Morsa – Policz się z cukrzycą...

Zdobądź kalendarz WOŚP 2023!

Już niecały miesiąc dzieli nas od 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 stycznia 2023 r. Sztab w Warce zagra „dla walki...

31. Finał WOŚP – ustaw puszkę w swojej firmie!

29 stycznia 2023 roku odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka funduszy przeznaczona będzie na walkę z sepsą....

Warecki Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2023 roku ulicami Warki przejdzie po raz kolejny, podobnie jak w większości miast w Polsce Orszak Trzech Króli.

Napoleon Orda w Muzeum Pułaskiego w Warce

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zaprasza na nową wystawę czasową. Tym razem zostanie ona zaprezentowana w bibliotece pałacu w Winiarach. Muzeum...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -