12 C
Warka
piątek, 15 października, 2021
- Reklama -
- Reklama -

Kiedy współpraca z architektem wnętrz ma sens?

Przeczytaj także

Dzień Kazimierza Pułaskiego – relacja

8 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zorganizowało Dzień Kazimierza Pułaskiego. W piękne piątkowe popołudnie, zgromadziliśmy się pod pomnikiem patrona muzeum aby...

PRZEGLĄD 2021. Twórczość artystyczna Warki

W roku obchodów 700-lecia Warki, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zaprasza na wystawę Przegląd 2021. Twórczość artystyczna Warki na 700-lecie miasta. Prezentujemy prace 17...

700 lat Warki… Stanisław Marciniak – kolejna ważna postać w „Panteonie Bohaterów Warki”

Jubileusz 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce to okazja aby przypomnieć wspaniałych ludzi budujących historię miasta przez wieki. Z tej okazji w...

Dzień Kazimierza Pułaskiego 2021

8 października zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego na uroczysty Dzień Kazimierza Pułaskiego. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele władz...

Vivat Pułaski – spotkajmy się w Warce!

W niedzielę 10 października odbędzie się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. Będzie to już VIII edycja wydarzenia odbywającego się z przerwami...
Sylwia Bieniekhttp://www.efektwow.com
Właścicielka firmy efektWOW pochodząca z Warki i mimo, że obecnie mieszka w Łodzi, często tutaj realizuje swoje projekty. Architekt wnętrz z poczuciem misji. Szczególną uwagę zwraca na funkcjonalność projektowanych pomieszczeń. Najbardziej lubi, kiedy z jej usług korzystają właściciele małych mieszkań, czyli Ci którzy ze względu na niewielką powierzchnię, najbardziej tego potrzebują. Dla tych klientów przygotowała w swojej firmie specjalną ofertę. Z przyjemnością pomoże w znalezieniu przestrzeni na dodatkowe funkcje związane z codzienną aktywnością. Chętnie projektuje meble na indywidualne zamówienia oraz wykorzystuje istniejące elementy wyposażenia nadając im nowy kształt. Jest fanką i praktykiem design thinking. Możecie być pewni, że projekty które tworzy są odpowiedzią na potrzeby jej klientów. Przez lata pracy przy projektach wnętrz publicznych i prywatnych w Polsce oraz poza granicami kraju, zdobyła olbrzymią wiedzę wykonawczą i techniczną. Dzięki temu szybciej znajduje rozwiązania dla trudnych przestrzeni. Od 2016 roku prowadzi profil efektWOW , na którym dzieli się z Wami swoją wiedzą i nowinkami wnętrzarskimi. Kontakt: sylwia.bieniek@efektwow.com tel. 503 430 559

Jeśli planujesz remont lub właśnie kupujesz mieszkanie, prawdopodobnie przeglądasz różne internetowe inspiracje, które wprawiają Cię w zachwyt. Chciałbyś, żeby Twoje mieszkanie również było funkcjonalne i przytulne, a przede wszystkim dopasowane do Ciebie. Być może zastanawiasz się czy nie zlecić wykonania projektu architektowi wnętrz? Poniżej kilka słów o tym, kiedy jest to usługa dla Ciebie. 

Brakuje Ci czasu

Oczywiście nie musi to znaczyć, że jest nierealne aby go wygospodarować. Możesz po prostu przeznaczać go na rzeczy ważniejsze w Twoim życiu. Zajmiesz się swoją rodziną i znajomymi, a projektant odciąży Cię na każdym etapie współpracy. Podczas projektowania wyselekcjonuje wyposażenie idealne dla Ciebie. Po zatwierdzeniu projektu przygotuje szczegółową dokumentację dla wykonawców, a w trakcie realizacji będzie sprawdzać czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Finalnie, projekt będzie zawierał nie tylko rysunki techniczne, ale także kosztorys, specyfikację produktów, widoki z modelu 3D oraz wizualizacje. Czas zaoszczędzisz również podczas prac remontowych – wykonawca nie będzie zadawał trudnych pytań, bo będzie w stałym kontakcie z nami. Dlatego realne jest byś podczas remontu znalazł również czas dla siebie i bliskich.

Twój budżet jest ograniczony

Praca nad projektem jest serią spotkań z architektem, który cały czas wspiera Twoje wybory. W firmie efektWOW ilość takich ustaleń jest nieograniczona. Dbamy aby każda decyzja była rozpatrzona pod każdym kątem i dajemy czas na przemyślenie. Przygotowujemy także kosztorys, aby proponowane rozwiązania mieściły się w Twoim budżecie. Dzięki temu zyskasz kontrolę nad wydatkami w trakcie i po remoncie. 

Za pośrednictwem niektórych projektantów, możesz uzyskać zniżki w wybranych sklepach, a więc, to kolejna szansa na oszczędności.

Dysponujesz małymi pomieszczeniami

Jeśli Twoje mieszkanie jest przestronne, jest większe prawdopodobieństwo, że poradzisz sobie ze zmieszczeniem w nim wszystkich funkcji. Natomiast jeśli pomieszczenia małe lub nieustawne, współpraca z projektantem to świetny pomysł. Projektant umiejętnie przeprowadzi analizę Twoich potrzeb i wykorzysta swoje doświadczenie, aby maksymalnie wykorzystać potencjał pomieszczeń.

Nie wiesz czy osiągniesz pożądany efekt samodzielnie

Rolą projektanta wnętrz jest nie tylko stworzenie pięknego wnętrza. Wykorzystamy dostępną przestrzeń co do centymetra, dbając przy tym o Twoją wygodę i estetykę efektu finalnego. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy element był dopasowany do Twojego trybu życia i zwyczajów.

Projektant pokaże Ci jak będzie wyglądać planowane pomieszczenie. Wytłumaczy dlaczego niektóre z Twoich pomysłów mogą nie być trafione i wskaże lepsze rozwiązania. Przy współpracy klienta z projektantem efektem może być piękny i funkcjonalny dom, w którym czujesz się jak u siebie.

Nie wiesz jakiego efektu oczekujesz

Propozycje przygotujemy dla Ciebie w formie modelu 3D. Zobaczysz jak wnętrze może wyglądać  w przyszłości. Od tej pory Twoje działania będą skupione na realizacji konkretnej wizji.

Potrzebujesz pomocy specjalistów

Na początku współpracy określimy termin realizacji  i stworzymy harmonogram prac. Są one częścią umowy, która będzie Cię chronić. Nad realizacją projektu będą czuwać projektanci wnętrz z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, a prace zakończą dopiero wtedy, kiedy otrzymają Twoją akceptację.

Pamiętaj, projekt to nie wszystko. Staranne i profesjonalne wykonanie jest decydujące. Spokój o rezultaty zapewnią Ci sprawdzeni przez nas wykonawcy. 

Chcesz zmniejszyć ilość stresu podczas remontu

Etapy projektu będą omawiane na kolejnych spotkaniach. W naszym biurze obejrzysz próbki i katalogi, w projektowanym lokalu sprawdzimy skalę w odniesieniu do rzeczywistości,   w sklepach zobaczysz produkty na żywo. W wyborze miejsca weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby i komfort. Każdy krok wyjaśnimy na przykładach, aby upewnić Cię, że osiągniemy pożądane rezultaty.  Z nami będziesz odkrywcą!

Jesteś pewien, że chcesz współpracować z projektantem od początku do końca.

Jeśli współpracujesz z projektantem, podczas całego procesu zajmuje się on wieloma szczegółami o których istnieniu możesz nie wiedzieć. Na etapie realizacji możesz mieć ochotę na odstąpienie od opracowanej wersji projektu. Niezależnie od tego czy zmiany są małe czy znaczne, powinieneś wiedzieć, że o tych zmianach powinien być poinformowany projektant. Nie dlatego, że jego wizja jest najważniejsza. Dlatego, że przy zmianach te szczegóły o których nie wiesz, mogą być naprawdę ważne. Nie wzięcie ich pod uwagę może całkowicie psuć koncepcję, a w rezultacie współpraca z projektantem straci sens, a pieniądze na jego honorarium zmarnowane. Jeśli natomiast będziesz w stałym kontakcie z autorem projektu, będzie miał on szansę ostrzedz jakie ryzyko prowadzą za sobą takie zmiany.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

Vivat Pułaski – spotkajmy się w Warce!

W niedzielę 10 października odbędzie się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. Będzie to już VIII edycja wydarzenia odbywającego się z przerwami...

Zapraszamy na Zlot Food Trucków na wareckim rynku

W najbliższy weekend, od piątku 1 października do niedzieli 3-go na wareckim rynku (pl. St. Czarnieckiego) odbędzie się ZLOT FOOD TRUCKÓW. Na...

Najmodniejsze jeansy na wiosnę 2021

Jeansy to najpopularniejsza część garderoby. Wszyscy chętnie je nosimy, do pracy, do sklepu na spacer … Jakie modele będą modne tej wiosny?...

KONKURS PLASTYCZNY Z CREA-EDU!!!

Już niedługo zbliża się Dzień Matki. Laurka wykonana samodzielnie jest idealnym prezentem od dziecka dla każdej Mamy. Ile razy zdarzało się Wam...

Zareklamuj się za złotówkę na portalu GminaWarka.pl

Biznesowa Warko! Wychodząc na przeciw wareckim przedsiębiorcom i trudnego dla większości czasu, zaczęliśmy tworzyć cykl artykułów o Waszych biznesach. Jeśli prowadzisz działalność...

Przyłbice ochronne w sprzedaży w wareckiej drukarni

Przyłbice ochronne wykonane są z myślą o podstawowej ochronie twarzy. Dzięki ich lekkiej konstrukcji możemy nosić je przez wiele godzin i zapewnić...

Warka – będzie nowy przystanek i dwa wiadukty

Będzie lepszy dostęp do kolei dla mieszkańców Warki. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy przystanek Warka Miasto. W miejscowości dwa wiadukty...

Urząd Gminy Warka przygotowuje 4 tysiące pakietów ochronnych na mieszkańców w wieku 65+

Urząd Gminy Warka poinformował o przygotowywaniu 4000 szt pakietów ochronnych, które przeznaczone będą dla mieszkańców Warki w wieku powyżej 65 roku życia.
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -