12 C
Warka
piątek, 15 października, 2021
- Reklama -
- Reklama -

Fundacja Runa – Pomoc Zwierzętom

Przeczytaj także

Dzień Kazimierza Pułaskiego – relacja

8 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zorganizowało Dzień Kazimierza Pułaskiego. W piękne piątkowe popołudnie, zgromadziliśmy się pod pomnikiem patrona muzeum aby...

PRZEGLĄD 2021. Twórczość artystyczna Warki

W roku obchodów 700-lecia Warki, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego zaprasza na wystawę Przegląd 2021. Twórczość artystyczna Warki na 700-lecie miasta. Prezentujemy prace 17...

700 lat Warki… Stanisław Marciniak – kolejna ważna postać w „Panteonie Bohaterów Warki”

Jubileusz 700-lecia potwierdzenia nadania praw miejskich Warce to okazja aby przypomnieć wspaniałych ludzi budujących historię miasta przez wieki. Z tej okazji w...

Dzień Kazimierza Pułaskiego 2021

8 października zapraszamy do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego na uroczysty Dzień Kazimierza Pułaskiego. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele władz...

Vivat Pułaski – spotkajmy się w Warce!

W niedzielę 10 października odbędzie się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. Będzie to już VIII edycja wydarzenia odbywającego się z przerwami...
RUNA
FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM to organizacja pomagająca bezdomnym zwierzętom. RUNA to miejsce - miejsce, w którym spokojną przystań znalazło kilkadziesiąt kotów, psów a także kilka kóz. RUNA to także Wy - nasi wspaniali darczyńcy, którym nie jest obojętny los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt. Prowadzi ją Sylwia, która osobiście opiekuje się blisko 60 zwierzętami. Są tam kózki uratowane spod noża. Są psy przygarnięte w niedoli. I są koty - największa miłość Sylwii. Niektóre nadają się do adopcji, ale większa część z nich to zwierzęta specjalnej troski, chore, niewidome, z problemami behawioralnymi. W „Runie" wszystkie żyją w harmonii. Mają zapewnione jedzenie i dach nad głową, miłość opiekunki, wizyty weterynaryjne. Niestety, na wszystko potrzebne są pieniądze... pomóżmy Sylwii utrzymywać zwierzęta z Runy. Sama nie daje rady. Przekaż choćby najmniejszą darowiznę na konto: "FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM" 74 1600 1462 1871 0612 5000 0001 Potrzebne są nieustająco: *Dla psów - środki przeciwko kleszczom, karma, karma weterynaryjna, smycze, szelki.. *Dla kotów - karma bytowa i karmy weterynaryjne, żwirek, środki odrobaczające *Dla kóz - słoma, siano, owies, warzywa, owoce, Ponadto: - suchy chleb - drewno opałowe, środki czystości - Twoja pomoc jest niezbędna !

Fundacja Runa – Pomoc Zwierzętom to organizacja pomagająca bezdomnym zwierzętom. Runa to miejsce, w którym spokojną przystań znalazło kilkadziesiąt kotów, psów oraz kóz.

Prowadzi ją Sylwia, która osobiście opiekuje się blisko 60 zwierzętami. Są tam kozy uratowane sprzed noża, psy przygarnięte w niedoli oraz koty – największa miłość Sylwii. Niektóre z nich nadają się do adopcji jednak większość z nich to zwierzaki nieadopcyjne czyli stare, chore, niewidome, z problemami behawioralnymi które wymagają specjalnej opieki.
Podopieczni fundacji mają dach nad głową, jedzenie, lekarstwa oraz co najważniejsze najlepszą możliwą opiekę przez 24h. Zwierzaki (koty, psy) mają do dyspozycji cały dom. U Sylwii nie ma klatek, fundacja to ich azyl, dom. Czterokopytni podopieczni też narzekać nie mogą. Jedzą świeże owoce i warzywa, specjalne posiłki, mogą radośnie hasać całe dnie po trawie.

Dodatkowo Sylwia dokarmia wolnożyjące koty, które ją codziennie odwiedzają. W fundacji cały czas coś się dzieje. Nie mamy czasu na nudę. Każdy nowy podopieczny to dodatkowy obowiązek, odpowiedzialność oraz wycieczki do lekarza weterynarii. Ilości zużywanego żwirku oraz karmy są iście kosmiczne. Wszystko idzie hurtem.
Większość naszych podopiecznych je karmy weterynaryjne, przez co kwoty jakie wydajemy na ich jedzenie są bardzo duże. Ile byśmy nie mieli zapasów, znikają one w mgnieniu oka. Chcemy pomagać cały czas, na takich obrotach jak do tej pory, jest to nasza życiowa misja.

Chcielibyśmy Was drodzy czytelnicy prosić o pomoc. Każda złotówka, pięć czy dziesięć złotych jest na wagę złota. Wasza pomoc jest nam niezbędna do tego żebyśmy my mogli pomagać zwierzakom. Zapraszamy na nasz fp na Facebook’u “Runa” [https://www.facebook.com/runapomaga] tam będziecie mogli być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje. Codziennie dodajemy posty z naszymi zwierzakami w roli głównej. Jeśli jeszcze nie polubiliście naszej stronki to zachęcamy do nadrobienia zaległości, żadnego zwierzoluba tam nie może zabraknąć.

“FUNDACJA RUNA – POMOC ZWIERZĘTOM”
74 1600 1462 1871 0612 5000 0001
PayPal: runapomaga@gmail.com

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

Vivat Pułaski – spotkajmy się w Warce!

W niedzielę 10 października odbędzie się Piknik historyczno – kulturalny Vivat Pułaski. Będzie to już VIII edycja wydarzenia odbywającego się z przerwami...

Zapraszamy na Zlot Food Trucków na wareckim rynku

W najbliższy weekend, od piątku 1 października do niedzieli 3-go na wareckim rynku (pl. St. Czarnieckiego) odbędzie się ZLOT FOOD TRUCKÓW. Na...

Najmodniejsze jeansy na wiosnę 2021

Jeansy to najpopularniejsza część garderoby. Wszyscy chętnie je nosimy, do pracy, do sklepu na spacer … Jakie modele będą modne tej wiosny?...

KONKURS PLASTYCZNY Z CREA-EDU!!!

Już niedługo zbliża się Dzień Matki. Laurka wykonana samodzielnie jest idealnym prezentem od dziecka dla każdej Mamy. Ile razy zdarzało się Wam...

Zareklamuj się za złotówkę na portalu GminaWarka.pl

Biznesowa Warko! Wychodząc na przeciw wareckim przedsiębiorcom i trudnego dla większości czasu, zaczęliśmy tworzyć cykl artykułów o Waszych biznesach. Jeśli prowadzisz działalność...

Przyłbice ochronne w sprzedaży w wareckiej drukarni

Przyłbice ochronne wykonane są z myślą o podstawowej ochronie twarzy. Dzięki ich lekkiej konstrukcji możemy nosić je przez wiele godzin i zapewnić...

Warka – będzie nowy przystanek i dwa wiadukty

Będzie lepszy dostęp do kolei dla mieszkańców Warki. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy przystanek Warka Miasto. W miejscowości dwa wiadukty...

Urząd Gminy Warka przygotowuje 4 tysiące pakietów ochronnych na mieszkańców w wieku 65+

Urząd Gminy Warka poinformował o przygotowywaniu 4000 szt pakietów ochronnych, które przeznaczone będą dla mieszkańców Warki w wieku powyżej 65 roku życia.
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -