0.4 C
Warka
sobota, 4 kwietnia, 2020
- Advertisement -
- Advertisement -

Fundacja Runa – Pomoc Zwierzętom

Przeczytaj także

Spacerkiem po pałacu

Zamknięte Muzeum - to nie martwe Muzeum. Serdecznie zapraszamy na wycieczkę po pałacowych wnętrzach. W cyklu SPACERKIEM PO PAŁACU będziemy przedstawiali Państwu...

Od 31 marca 2020 r. ARiMR rozpoczęła nabór wniosków„Modernizacja gospodarstw rolnych”

31 marca 2020 r. ARiMR rozpoczęła nabór wniosków o przyznanie pomocy w obszarze D, w typie operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Wnioski można...

KORONAWIRUS komunikat PPIS Grójec 2020 kwiecień 01

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grójcu z dnia 01 kwietnia 2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu grójeckiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2...

Grójecki szpital po ewakuacji pacjentów, teraz dezynfekcja

Starostwo Powiatowe w Grójcu wydało dziś rano komunikat o całkowitej ewakuacji szpitala. Placówka w najbliższym czasie poddana będzie dezynfekcji.
RUNA
FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM to organizacja pomagająca bezdomnym zwierzętom. RUNA to miejsce - miejsce, w którym spokojną przystań znalazło kilkadziesiąt kotów, psów a także kilka kóz. RUNA to także Wy - nasi wspaniali darczyńcy, którym nie jest obojętny los porzuconych i skrzywdzonych zwierząt. Prowadzi ją Sylwia, która osobiście opiekuje się blisko 60 zwierzętami. Są tam kózki uratowane spod noża. Są psy przygarnięte w niedoli. I są koty - największa miłość Sylwii. Niektóre nadają się do adopcji, ale większa część z nich to zwierzęta specjalnej troski, chore, niewidome, z problemami behawioralnymi. W „Runie" wszystkie żyją w harmonii. Mają zapewnione jedzenie i dach nad głową, miłość opiekunki, wizyty weterynaryjne. Niestety, na wszystko potrzebne są pieniądze... pomóżmy Sylwii utrzymywać zwierzęta z Runy. Sama nie daje rady. Przekaż choćby najmniejszą darowiznę na konto: "FUNDACJA RUNA - POMOC ZWIERZĘTOM" 74 1600 1462 1871 0612 5000 0001 Potrzebne są nieustająco: *Dla psów - środki przeciwko kleszczom, karma, karma weterynaryjna, smycze, szelki.. *Dla kotów - karma bytowa i karmy weterynaryjne, żwirek, środki odrobaczające *Dla kóz - słoma, siano, owies, warzywa, owoce, Ponadto: - suchy chleb - drewno opałowe, środki czystości - Twoja pomoc jest niezbędna !

Fundacja Runa – Pomoc Zwierzętom to organizacja pomagająca bezdomnym zwierzętom. Runa to miejsce, w którym spokojną przystań znalazło kilkadziesiąt kotów, psów oraz kóz.

Prowadzi ją Sylwia, która osobiście opiekuje się blisko 60 zwierzętami. Są tam kozy uratowane sprzed noża, psy przygarnięte w niedoli oraz koty – największa miłość Sylwii. Niektóre z nich nadają się do adopcji jednak większość z nich to zwierzaki nieadopcyjne czyli stare, chore, niewidome, z problemami behawioralnymi które wymagają specjalnej opieki.
Podopieczni fundacji mają dach nad głową, jedzenie, lekarstwa oraz co najważniejsze najlepszą możliwą opiekę przez 24h. Zwierzaki (koty, psy) mają do dyspozycji cały dom. U Sylwii nie ma klatek, fundacja to ich azyl, dom. Czterokopytni podopieczni też narzekać nie mogą. Jedzą świeże owoce i warzywa, specjalne posiłki, mogą radośnie hasać całe dnie po trawie.

Dodatkowo Sylwia dokarmia wolnożyjące koty, które ją codziennie odwiedzają. W fundacji cały czas coś się dzieje. Nie mamy czasu na nudę. Każdy nowy podopieczny to dodatkowy obowiązek, odpowiedzialność oraz wycieczki do lekarza weterynarii. Ilości zużywanego żwirku oraz karmy są iście kosmiczne. Wszystko idzie hurtem.
Większość naszych podopiecznych je karmy weterynaryjne, przez co kwoty jakie wydajemy na ich jedzenie są bardzo duże. Ile byśmy nie mieli zapasów, znikają one w mgnieniu oka. Chcemy pomagać cały czas, na takich obrotach jak do tej pory, jest to nasza życiowa misja.

Chcielibyśmy Was drodzy czytelnicy prosić o pomoc. Każda złotówka, pięć czy dziesięć złotych jest na wagę złota. Wasza pomoc jest nam niezbędna do tego żebyśmy my mogli pomagać zwierzakom. Zapraszamy na nasz fp na Facebook’u “Runa” [https://www.facebook.com/runapomaga] tam będziecie mogli być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje. Codziennie dodajemy posty z naszymi zwierzakami w roli głównej. Jeśli jeszcze nie polubiliście naszej stronki to zachęcamy do nadrobienia zaległości, żadnego zwierzoluba tam nie może zabraknąć.

“FUNDACJA RUNA – POMOC ZWIERZĘTOM”
74 1600 1462 1871 0612 5000 0001
PayPal: runapomaga@gmail.com

- Advertisement -
- Advertisement -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Reklama -

Polecane w Warce

KORONAWIRUS komunikat PPIS Grójec 2020 kwiecień 01

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grójcu z dnia 01 kwietnia 2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu grójeckiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2...

Lęk społeczny (fobia społeczna)

Lęk społeczny - jak sama nazwa wskazuje należy do zaburzeń lękowych. Nadmierny lęk, którego człowiek doświadcza wynika z bezpośredniego kontaktu z określonymi...

Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte

Wprowadzamy kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie...

KOMUNIKAT od Burmistrza Warki

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi liczby osób zarażonych koronawirusem w mieście i gminie Warka uprzejmie informuję, że takie dane nie...

Nieodpłatna pomoc prawna i obywatelska tylko zdalnie

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości z dnia 12 marca 2020 r. dostępnym na stronie https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl w zakładce Aktualności zawieszona zostaje...

Zmiana organizacji pracy urzędu

Szanowni Państwo           W związku z zagrożeniem epidemicznym, w Urzędzie Miejskim w Warce wprowadzam zmiany organizacji pracy Urzędu mające na...

Komunikat M-GOPS

Szanowni Państwo           W związku z zagrożeniem epidemicznym, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Warce wprowadzam zmiany organizacji pracy Ośrodka...

Komunikat SP-ZOZ

W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa  w SPZOZ w Warce zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów. Rejestracja...
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -