10.4 C
Warka
czwartek, 28 maja, 2020
- Reklama -
- Reklama -

Czy Cię stać na architekta wnętrz?

Przeczytaj także

Jakiego Prezydenta chce Warka? ANKIETA

Na redakcyjną skrzynkę mailową wpłynęły zapytania o możliwość utworzenia anonimowej ankiety dotyczącej wyboru Prezydenta, żeby sprawdzić jak głosuje Warka. Stąd też wychodząc...

Starostwo i PUP częściowo wracają do normalnej obsługi petentów

Od poniedziałku, 25 maja Starostwo Powiatowe w Grójcu i Powiatowy Urząd Pracy częściowo otwierają się dla petentów. O zniesieniu...

UWAGA PRZESTĘPCY ATAKUJĄ PRZEDSIĘBIORCÓW KORZYSTAJĄCYCH Z PROGRAMU TARCZA FINANSOWA PFR

Okres pandemii koronawirusa COVID-19 jest wykorzystywany przez przestępców, którzy dostrzegają swoją szansę w pozyskaniu środków pochodzących z rachunków klientów banków, w...

Od 25 maja obsługa beneficjentów w placówkach ARiMR w pełnym zakresie

Od najbliższego poniedziałku, 25 maja, w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych rolnicy będą mogli załatwić wszystkie sprawy osobiście. W województwie śląskim i...

PRIMA AUTO

Jesteśmy POLSKĄ FIRMĄ, która od 25 lat specjalizuje się w usługach branży motoryzacyjnej. ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE:
Sylwia Bieniekhttp://www.efektwow.com
Właścicielka firmy efektWOW pochodząca z Warki i mimo, że obecnie mieszka w Łodzi, często tutaj realizuje swoje projekty. Architekt wnętrz z poczuciem misji. Szczególną uwagę zwraca na funkcjonalność projektowanych pomieszczeń. Najbardziej lubi, kiedy z jej usług korzystają właściciele małych mieszkań, czyli Ci którzy ze względu na niewielką powierzchnię, najbardziej tego potrzebują. Dla tych klientów przygotowała w swojej firmie specjalną ofertę. Z przyjemnością pomoże w znalezieniu przestrzeni na dodatkowe funkcje związane z codzienną aktywnością. Chętnie projektuje meble na indywidualne zamówienia oraz wykorzystuje istniejące elementy wyposażenia nadając im nowy kształt. Jest fanką i praktykiem design thinking. Możecie być pewni, że projekty które tworzy są odpowiedzią na potrzeby jej klientów. Przez lata pracy przy projektach wnętrz publicznych i prywatnych w Polsce oraz poza granicami kraju, zdobyła olbrzymią wiedzę wykonawczą i techniczną. Dzięki temu szybciej znajduje rozwiązania dla trudnych przestrzeni. Od 2016 roku prowadzi profil efektWOW , na którym dzieli się z Wami swoją wiedzą i nowinkami wnętrzarskimi. Kontakt: sylwia.bieniek@efektwow.com tel. 503 430 559

Wiele osób planujących remont jest przekonanych, że usługi architekta są dla nich nieosiągalne. Obawiają się także, że realizacja pomysłów projektanta musi być kosztowna. W tym artykule podpowiem jak skorzystać z wiedzy specjalisty nie ponosząc dużych kosztów i wyjaśnię po krótce jak pracuje architekt wnętrz. Koniecznie przeczytaj do końca.

ZNAJDŹ PRACOWNIĘ KTÓREJ PROJEKTY CI SIĘ PODOBAJĄ

Zapytaj o dotychczasowe realizacje pracowni, by wybrać tą, która tworzy projekty najbliższe Twojemu gustowi.

MĄDRZE PORÓWNAJ OFERTY

W ofercie projektant powinien przedstawić zakres oferowanej usługi, harmonogram prac i cenę. Solidny projekt powinien zawierać przede wszystkim profesjonalną dokumentację wykonawczą. Właśnie wtedy praca z architektem wnętrz ma sens. Bo co Ci po pięknych obrazkach, jeśli wykonawca powie Ci że tego się nie da zrealizować? Dokumentacja będzie zawierać szczegóły wykonania, a wykonawca nie będzie zadawał Ci trudnych pytań.

interior design. Architectural materials, measuring tools and blueprints. 3d

USTAL BUDŻET PRZEZNACZONY NA PROJEKT

Szczera rozmowa z projektantem zapobiegnie nieporozumieniom w kwestiach finansowych. Często mały budżet jest impulsem do tworzenia nieszablonowych projektów. Określenie takiej sumy w rozmowie pomoże w ustaleniu priorytetów i dobraniu rozwiązań stosownych do budżetu. Porządna pracownia dopasowuje swoje propozycje do standardu, który wspólnie wybierzecie.

SPRAWDŹ PROPORCJE KOSZTÓW PRZEZNACZONYCH NA REMONT DO HONORARIUM DLA PROJEKTANTA

Jeśli procent w stosunku do inwestycji jest niewielki (kilka procent), to na pewno warto. W tej cenie otrzymasz kilka koncepcji wnętrza, stałe doradztwo doświadczonej osoby, i wizję zobrazowaną na modelu 3d.  Dzięki współpracy zminimalizujesz ilość niespodzianek i nietrafionych decyzji.

Zaufaj.

Często dobre pomysły spotykają się z obawami inwestorów, ponieważ są nietypowe. Nic dziwnego, że zaskakują. Postaraj się oswoić z propozycją i posłuchaj argumentów. Jeśli nie uwierzysz w umiejętności projektanta, będzie Ci ciężko skorzystać z wielu cennych rad. Pamiętaj, że macie wspólny cel.

ZADAWAJ PYTANIA 

Pytaj dlaczego projektant proponuje akurat takie rozwiązanie. Dowiesz się wtedy, czy projektant to dobrze przemyślał. Pytaj na czym warto zaoszczędzić, a gdzie oszczędność się nie opłaca. Czasami, większy wydatek przy remoncie zmniejszy koszty użytkowania.

NIE POZBYWAJ SIĘ STARYCH MEBLI

Przynajmniej nie od razu 🙂 Zapytaj architekta, które z mebli które posiadasz mogą pasować do nowej koncepcji. Może się okazać, że niewielkie odświeżenie starego mebla da niezwykły efekt.

SKORZYSTAJ Z PORADY W SAMO SEDNO

Jeśli budżet nie pozwala Ci na kompleksowy projekt mieszkania, wybierz opcję projektu koncepcyjnego, będącego planem funkcjonalnym mieszkania.
Pracownia “efektWOW – Architektura Wnętrz” ma w swojej ofercie porady wnętrzarskie.
“Porada w samo sedno” to usługa która oferuje Ci dużo więcej niż przeciętna usługa na rynku. Po kilku godzinach pracy z projektantem, możesz zobaczyć model 3d planowanego wnętrza i omówić zagadnienia które Cię nurtują. Co więcej w cenie porady dostajesz także przewodnik po remoncie stworzony wyłącznie dla Ciebie. Wszystko to w kwotach osiągalnych dla przeciętnego inwestora. Nie wiesz czy to dobry pomysł? Przeczytaj kolejny artykuł lub skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się czy to usługa dla Ciebie.


- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

KONKURS PLASTYCZNY Z CREA-EDU!!!

Już niedługo zbliża się Dzień Matki. Laurka wykonana samodzielnie jest idealnym prezentem od dziecka dla każdej Mamy. Ile razy zdarzało się Wam...

Zareklamuj się za złotówkę na portalu GminaWarka.pl

Biznesowa Warko! Wychodząc na przeciw wareckim przedsiębiorcom i trudnego dla większości czasu, zaczęliśmy tworzyć cykl artykułów o Waszych biznesach. Jeśli prowadzisz działalność...

Przyłbice ochronne w sprzedaży w wareckiej drukarni

Przyłbice ochronne wykonane są z myślą o podstawowej ochronie twarzy. Dzięki ich lekkiej konstrukcji możemy nosić je przez wiele godzin i zapewnić...

Warka – będzie nowy przystanek i dwa wiadukty

Będzie lepszy dostęp do kolei dla mieszkańców Warki. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy przystanek Warka Miasto. W miejscowości dwa wiadukty...

Urząd Gminy Warka przygotowuje 4 tysiące pakietów ochronnych na mieszkańców w wieku 65+

Urząd Gminy Warka poinformował o przygotowywaniu 4000 szt pakietów ochronnych, które przeznaczone będą dla mieszkańców Warki w wieku powyżej 65 roku życia.

#NośMaskę! Każda ma znaczenie!

Najlepiej zostań w domu. Jeśli jednak musisz wyjść, osłaniaj twarz! Po co nosić maskę?

Informacja na temat dokładnych danych dotyczących koronawirusa w Gminie Warka

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu poinformowała nasz portal o tym, że nie jest w stanie podać dokładnych danych związanych z koronawirusem w...

Kolejna dezynfekcja miasta już 9-10 kwietnia

Informujemy, że w nocy z 09÷10 kwietnia 2020 roku w godzinach 21:00÷1:00 zostanie przeprowadzona dezynfekcja następujących ciągów komunikacyjnych na terenie naszego miasta:
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -