10.9 C
Warka
wtorek, 7 kwietnia, 2020
- Reklama -
- Reklama -

Bronisze! Kiedy najlepiej przyjechać z towarem?

Przeczytaj także

Dezynfekcja przestrzeni publicznej w Warce

Informujemy, że w nocy z 07÷08 kwietnia 2020 roku w godzinach 22:00 ÷ 5:00 zostanie przeprowadzona dezynfekcja przestrzeni publicznej na terenie naszego miasta.Prosimy w...

Za nic mieli zakazy. Zorganizowali sobie zabawę przy ognisku

W sobotę grójeccy policjanci zostali poinformowani o grupie osób, które biesiadowały przy ognisku w lesie. Gdy mundurowi dotarli na miejsce zgromadzeni...

Ratujmy dochody rolników

Gospodarka światowa stoi przed największym od lat kryzysem ekonomicznym. Różne branże i różne firmy będą w mniejszym lub większym stopniu dotknięte skutkami...

7 kolejnych przypadków koronawirusa, pozostałe dane bez zmian

- Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 17 (ostatnia doba-0)-  Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19-...

Rynek Hurtowy Bronisze istnieje od ponad 20 lat w centralnej Polsce i są sadownicy, którzy mogą pochwalić się 20-letnią obecnością na Broniszach. Każdy dzień na rynku rządzi się swoimi prawami ale czy jest statystyka, która w jakimkolwiek stopniu wskazuje kiedy najlepiej przyjechać na rynek z towarem?

Wielu sadowników uważa, że najlepszym terminem na przyjazd jest czwartek w nocy (nad ranem) lub niedziela wieczór – te daty są najczęściej wskazywane przez sadowników. Sadownicy często podkreślają, że w tych dniach na tygodniu zawsze jest najwięcej kupujących ale co za tym idzie również sprzedających.

Tak naprawdę nie ma złotego środka – kiedy przyjechać… W sezonie zbioru świeżych owoców czasami zdarzają się sytuacje, gdy jesteśmy jako pierwsi z świeżym towarem na rynku i wtedy możemy uzyskać dwukrotną cenę za owoce. Taka sytuacja miała miejsce w roku 2019 na początku sezonu zbioru odmiany Boskoop.

Prawdą jest również fakt, iż nawet przyjeżdżając w najlepszej porze mając słabej jakości towar – możemy nie sprzedać nic.  Sadownicy przyjeżdżający na Bronisze starannie przygotowują towar bo jak sami mówią “kupują oczy”. Za ładny towar zawsze można uzsykać więcej …

- Reklama -
- Reklama -

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

  1. W czwartek wieczór? 🙂 Chyba czwartek rano najwięcej jest hurtu to samo z niedziela. Najwięcej jest w niedzielę rano. Przyjeżdżajac czwartek wieczór i zostać na piątek przy słabym ruchu i sporej ilości towaru można zabrać do domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Polecane w Warce

Dezynfekcja przestrzeni publicznej w Warce

Informujemy, że w nocy z 07÷08 kwietnia 2020 roku w godzinach 22:00 ÷ 5:00 zostanie przeprowadzona dezynfekcja przestrzeni publicznej na terenie naszego miasta.Prosimy w...

Za nic mieli zakazy. Zorganizowali sobie zabawę przy ognisku

W sobotę grójeccy policjanci zostali poinformowani o grupie osób, które biesiadowały przy ognisku w lesie. Gdy mundurowi dotarli na miejsce zgromadzeni...

Ważna informacja do zarządów sklepów wielkopowierzchniowych

Mając na celu bezpieczeństwo wszystkich, polegające na zahamowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Mazowiecka Policja zwraca się z apelem do zarządców sklepów, zwłaszcza...

KORONAWIRUS komunikat PPIS Grójec 2020 kwiecień 01

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grójcu z dnia 01 kwietnia 2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu grójeckiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2...

Lęk społeczny (fobia społeczna)

Lęk społeczny - jak sama nazwa wskazuje należy do zaburzeń lękowych. Nadmierny lęk, którego człowiek doświadcza wynika z bezpośredniego kontaktu z określonymi...

Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte

Wprowadzamy kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem. Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie...

KOMUNIKAT od Burmistrza Warki

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi liczby osób zarażonych koronawirusem w mieście i gminie Warka uprzejmie informuję, że takie dane nie...

Nieodpłatna pomoc prawna i obywatelska tylko zdalnie

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości z dnia 12 marca 2020 r. dostępnym na stronie https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl w zakładce Aktualności zawieszona zostaje...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -